Czarne lampy jako podkreślenie aranżacji wnętrza

Głęboka, bogata czerń w połączeniu z ciepłym, białym światłem idealnie akcentuje i skupia uwagę na lampach. W połączeniu z jasnymi meblami i ścianami kreacje oświetleniowe wydają się mocne i solidne. Jednak czarne oprawy również doskonale prezentują się w odkrytej niedawno stylistyce All-Black, zachowującej całe wnętrze w ciemnych kolorach.

Czarne lampy wiszące idealnie sprawdzają się jako oświetlenie ogólne. Ze względu na swoją konstrukcję, zawsze znajdują się na wysokości wzroku. To sprawia, że są one stylowym punktem centralnym, szczególnie w jasno urządzonych jadalniach, kuchniach, salonach i korytarzach.

Zmień styl teraz

Funkcjonalna stylowość w każdym pomieszczeniu! Czarne lampy sufitowe świetnie prezentują się jako funkcjonalne spoty, a także minimalistyczne projekty LED. Dzięki umieszczeniu na suficie czarne lampy sufitowe dyskretnie wtapiają się w każdą aranżację wnętrza.

Zmień styl teraz

Ciemne dodatki do wnętrza! Czarne lampy podłogowe są łatwe do zintegrowania z wystrojem wnętrza - nie potrzebują więcej niż jednego gniazda. Ale efekt czarnych lamp stojących jest widoczny od razu, ponieważ wnoszą one niepowtarzalną elegancję do czterech ścian.

Zmień styl teraz

Czarne akcenty na ścianę! Kolor czarny jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o lampy ścienne, podkreśla formę i idealnie komponuje się w każdej aranżacji, podkreślając jej charakter. Te modele stanowią totalny must have!

Zmień styl teraz

Design w czerni! Czarne lampy stołowe mogą mieć profesjonalny wygląd lub być zupełnie nietypowe - wszystkie mają jedną wspólną cechę: szlachetną, ciemną optykę. Uszlachetniają one wystrój wnętrza jako stylowe elementy przyciągające wzrok na biurku, komodzie lub na stoliku nocnym.

Zmień styl teraz

Dominująca czerń! Okazałe żyrandole w kolorze czarnym są nie do przeoczenia. Wypełniają wnętrze niepowtarzalnym designem i stanowią centralny punkt aranżacji. Nie da się przejść obok nich obojętnie: po prostu imponujące!

Zmień styl teraz
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.