Designerskie lampy

Przemyślane projekty oświetleniowe stanowią atrakcję zarówno w każdym pomieszczeniu, jak i w ogrodzie. Bez względu na styl aranżacji wnętrza: od klasycznego po ten nieco spektakularny, od orientalnego do skandi, od przemysłowego do retro i vintage, projektanci oświetlenia oferują nam fascynującą różnorodność pomysłów oświetleniowych.

Designerskie
lampy sufitowe

Od salonu po jadalnię, czy sypialnię: designerskie lampy sufitowe wzbogacą każde pomieszczenie - i to nie tylko poprzez nastrojową atmosferę. Nawet po wyłączeniu, te kreatywne dzieła sztuki przyciągają wzrok swoim stylem.

Designerskie lampy sufitowe

Designerskie
lampy wiszące

Designerskie lampy wiszące nie tylko zdobią wnętrze, a także nadają mu stylu: Taki rodzaj lamp dobrze się sprawdzi w przestronnej części korytarza. Jest jednak jedno miejsce, gdzie nie powinno ich zabraknąć: w jadalni nad stołem, gdzie spotyka się rodzina i przyjaciele.

Designerskie lampy wiszące
Louis Poulsen

Designerskie
lampy stojące

Kreatywna gra materiałów jest kryterium projektowym wyróżniającym projekty lamp stojących. Designerskie lampy podłogowe wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo często tworzą symbiozę z marmurem. Równie popularne są harmonijne projekty oświetleniowe z drewna, papieru itp.

Designerskie lampy stojące

Designerskie
lampy stołowe

Tworzenie przytulnych akcentów świetlnych to szczególna zaleta lamp stołowych. Designerskie lampy stołowe sprawdzają się równie dobrze na stolikach kawowych, jak i na komodzie, czy szafce nocnej. Perfekcyjna gra kształtów i materiałów sprawia, że designerskie lampy stołowe są ekstrawaganckie i przyciągają wzrok.

Designerskie lampy stołowe
Ingo Maurer

Designerskie
Kinkiety

Designerskie lampy ścienne to ekskluzywne elementy dekoracyjne dla stylowo urządzonych pomieszczeń. Umieszczane są na wysokości wzroku, by nie można ich było przegapić. Gra światła na ścianach tworzy imponującą atmosferę - czy to w salonie, sypialni czy przedpokoju.

Designerskie kinkiety

Przegląd pozostałych marek


LuceplanKarmanSlampFontana ArteTerzaniTecnolumenNorthern
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.