Einzigartige Holz-Leuchten

Drewno jest materiałem, który można wykorzystać do stworzenia nieskończonej liczby opraw w różnych stylach aranżacyjnych, ponieważ podlega łatwej obróbce. Można je szlifować, lakierować lub polerować przez co staje się ulubionym tworzywem wykorzystywanym w branży oświetleniowej. Od rustykalnych opraw wykonanych z gałęzi przez modne, drewniane lampy z elementami z tkaniny, aż po w lampy wiszące z dodatkiem drewna.

Wiszące przykuwacze wzroku

Połączenie naturalnej drewnianej belki z oświetleniem zdominowało rynek oświetleniowy tworząc kolekcję różnorodnych modeli. Zarówno kable luźno owijające drewno jak i żarówki zostały wyeksponowane i tym samym przyciągają wzrok. W niektórych modelach zostały wykorzystane klosze np. z betonu.

~ kreatywny przyciągacz uwagi ~

Hängeleuchte Dining Concrete | 5517655

Mix materiałowy - drewno i tekstylia

Połączenie drewna z tkaniną zdecydowanie idealnie skomponuje się z wnętrzem urządzonym w stylu skandynawskim. Kombinacja tych dwóch tworzyw sprawia, iż wnętrze nabiera przytulności. 

~ Nordycki klimat ~

Tischleuchte Nordic | 6054872

Lamelkowa lekkość

Lampy z drewnianymi listwami przyciągają wzrok i doskonale pasują do wielu wnętrz. Filigranowy układ drewnianych listew lamelkowych tworzy przyjemne, łagodne światło, które tworzy przyjazną atmosferę.

~ Harmoniczna gra świateł ~

Tischleuchte & Stehleuchte  Sotos (3032023, 3032024)

Unikatowe dzieło z rąk natury

Naturalne drewno bez skomplikowanej obróbki jest idealne do realizacji pomysłów oświetleniowych o indywidualnym charakterze. Naturalnie wyhodowane gałęzie, charakterystyczne drewno iglaste lub drewniane słupki z wierzby stanowią stylowe akcenty w produkcji lamp.

~ Wyjątkowy styl ~

Stehleuchte Nature Straight | 5517695
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.