Slamp

Ekskluzywna lampa wisząca AVIA

Art.-Nr. 8503159X

  • przeznaczone do żarówek LED oraz energooszczędnych
  • Najwyższa jakość
A++ Od  2 829,90 zł
Cena zawiera 23 % podatku VAT bezpłatna dostawa na terenie Polski

Artykuł został wyprzedany

* wymagane pola

Specyfikacja techniczna

Klasa energetycznaA++

Opis artykułu

Lampa wisząca AVIA z eleganckim kloszem z materiałów Opalflex® i Lentiflex®


Imponująca lampa wisząca AVIA jest dziełem architektki Zahy Hadid, która zdobyła międzynarodową sławę, projektując między innymi muzeum nauki w Wolfsburgu phæno, a także Centrum Sportów Wodnych Aquatics Centre w Londynie na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012. Zdobyła wiele nagród w dziedzinie architektury. Dlatego prawdopodobnie lampa wisząca AVIA przypomina minibudynek. Tworzy ją ponad 50 różnych elementów wykonanych z dwóch opatentowanych przez markę Slamp rodzajów tworzywa sztucznego: Opalflex® i Lentiflex®. Zastosowanie różnych elementów o opływowej formie nadaje lampie dynamiczny kształt, co widoczny jest przede wszystkim pod wpływem światła, gdy powstają piękne refleksy.

Wizjonerskie lampy tworzone przez designerów we Włoszech - Slamp

Włoska kuźnia designerów Slamp z siedzibą w Rzymie została założona na początku lat 90. XX wieku. przez Roberto Zilianiego. Ziliani już wcześniej działał twórczo zanim odkrył swoją pasję i możliwości, jaki daje światło.

Spełniające najwyższe standardy materiały, wykonanie i jakość

Marka Slamp kładzie szczególny nacisk na tworzenie nowych materiałów. Oprócz naturalnych i tradycyjnych surowców takich jak skóra, miedź, kryształ czy stal szlachetna firma Slamp wykorzystuje również własne opatentowane materiały jak Cristalflex®, Opalflex® i Lentiflex®. Dzięki nim możliwe jest stworzenie wyjątkowych efektów świetlnych. Na przykład materiał Lentiflex® służy jako woda, która w zależności od kąta patrzenia zmienia kolor. To właśnie własne materiały marki Slamp oraz powstałe z nich lampy są silnymi atutami firmy. Należą do nich również między innymi spory poziom innowacji, kreatywności oraz oryginalności, a także doskonałe wyczucie działania światła.

Klasa efektywności energetycznej

A++ A+ A B C D E

  • przelewy24

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Recenzje klientów.

Oceń pierwszy artykuł.

Kontakt
22 307 14 83

e-mail

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.