Ponad 10 lat pasji do światła i 100% orientacja na klienta: najskuteczniejszy sklep internetowy w branży lamp i oświetlenia.

Jak to wszystko się zaczęło

Jak to wszystko się zaczęło
Sklep internetowy Lampy.pl należy do niemieckiej firmy Lampenwelt GmbH. Historia firmy Lampenwelt GmbHsięga 1999 roku. Założycielami są dwaj bracia Thomas i Andreas Rebmann. Obydwaj wiedzą dzisiaj, że podjęli właściwą decyzję decydując się na przedsięwzięcie . Stworzyli firmę w odpowiednim czasie i podjęli współpracę z odpowiednimi ludźmi.

Lampy i oświetlenie do piękniejszego mieszkania, życia i pracy

Lampy i oświetlenie do piękniejszego mieszkania, życia i pracy
Fascynacja światłem, jego projekt, działanie, jak również dynamicznie rozwijająca się technologia to główne filary Lampy.pl, największego specjalistycznego sklepu online w Europie zajmującego się sprzedażą lamp i oświetlenia. Prawie 40 000 asortyment sklepu zachwycających zarówno klientów prywatnych i biznesowych..

Beztroskie i korzystne zakupy

Beztroskie i korzystne zakupy
Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewnia Lampy.pl. Często zakupy internetowe poprzedza pytanie: ,,czy tym razem nasze pieniądze nie pójdą w błoto, czy będziemy zadowoleni z zakupionego produktu?’’ Lampy.pl rozwiewa wszelkie obawy. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady Biura Obsługi Klienta.

Zadowolenie klienta jest najważniejsze

Zadowolenie klienta jest najważniejsze
Obsługa klienta oznacza otwartość na wszelkie sugestie i krytykę. Nasz dział obsługi klienta tworzą ludzie kompetentni, lubiący pracę z ludźmi, którzy wychodzą naprzeciw swoim obecnym i potencjalnym kontrahentom. Od początku swojego istnienia nasza firma przywiązuje wielką wagę do zadowolenia swoich nabywców.

Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘

Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘
W 2017 roku zostało rozbudowane i oddane do eksploatacji nowe centrum logistyczne. Cel przedsięwzięcia: lepsze i szybsze dostawy oraz większe możliwości. Wynik przedsięwzięcia: nowoczesna, innowacyjna i wydajna logistyka.

Nagrody, które napełniają nas dumą

Nagrody, które napełniają nas dumą
Uznanie naszych osiągnięć napełnia nas zarówno radością jak i wdzięcznością. Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze do zaspokojenia wymagań naszych kontrahentów. Jednym z największych wyróżnień jest dla nas zadowolenie klientów, które przejawia się w naszej codziennej pracy.

Pracownicy czynnikiem sukcesu

Pracownicy czynnikiem sukcesu
Wiemy, iż największym czynnikiem sukcesu są nasi pracownicy. Twórcy największych idei, którzy zawsze są lojalni. Firma zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników, którzy podzielają i powielają system wartości panujący od początku istnienia firmy.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.