Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘

W 2017 roku zostało rozbudowane i oddane do eksploatacji nowe centrum logistyczne. Cel przedsięwzięcia: lepsze i szybsze dostawy oraz większe możliwości. Wynik przedsięwzięcia: nowoczesna, innowacyjna i wydajna logistyka.

Firma może poszczycić się długą historią sukcesu. Jednym z wielu przykładów jest wybudowane w 2012 roku bardzo nowoczesne centrum logistyczne. Mając nadzieję, iż dalszy wzrost będzie kontynuowany w kolejnych latach Thomas i Andreas Rebmann zadbali o wystarczającą ilość miejsca magazynowego pozwalającego na dalszy rozwój firmy. W związku z faktem, iż pojemność centali logistycznej o powierzchni 3.500 m² szybko stała się niewystarczająca, jesienią 2016 roku rozpoczęto rozbudowę centrum logistycznego o kolejne 6.000 m². Jesienią 2017 roku nowy magazyn logistyczny został oddany do użytku. Rozszerzenie miejsca magazynowego sprawiło, iż w chwili obecnej firma ma 9.500 m² powierzchni logistycznej. Ilość wysyłanych przesyłek wzrosła z 5.000 do ponad 10.000 przesyłek dziennie, co stanowi łącznie ćwierć miliona paczek w przeciągu miesiąca.

Powyższa inwestycja jest wynikiem długiego procesu rozwoju, który jest kształtowany poprzez doświadczenia, eksperymenty i innowacje wewnątrz przedsiębiorstwa. Jest to możliwe poprzez współpracę całego personelu, który kształtuje i dostarcza rozwiązań, które mają na celu wzmocnienie efektywności codziennej pracy i co za tym idzie korzyści dla klienta.

W celu zwiększenia satysfakcji kontrahenta Lampy.pl stawiają na wysokiej jakości technologie opracowane częściowo na spostrzeżeniach z własnego rozwoju. Odbiór dostarczonego produktu i jego poszczególne etapy tworzą zoptymalizowany ciągły proces. Żaden metr kwadratowy powierzchni magazynowej nie jest zmarnowany. System 3 – kondygnacyjnych regałów wykorzystuje przestrzeń maksymalnie, a co za tym idzie produkty są o wiele szybciej dostępne dla klienta końcowego. Windy, nowoczesne urządzenia MDE upraszczają gromadzenie i przetwarzanie zamówień. Własny, opatentowany system przyczynia się do zminimalizowania materiałów opakowaniowych oraz ochrony środowiska. Nowoczesna technologia, dzięki której droga produktu pomiędzy dostawcą, a pracownikiem działu ekspedycji jest bardzo krótka pozwala na wysłanie kilku tysięcy paczek dziennie, co skutkuje tysiącem zadowolonych klientów. Pracownicy firmy obchodzą się bardzo ostrożnie z każdym towarem niezależnie od jego wartości. Dzięki niesamowitej staranności klient otrzymuje w pełni funkcjonalny, nieuszkodzony produkt w możliwie jak najkrótszym czasie.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17