Przyjęcie odznaczenia przez prezesów firmy Lampenwelt: Thomasa i Andreasa Rebmann

Uznanie naszych osiągnięć napełnia nas zarówno radością jak i wdzięcznością. Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze do zaspokojenia wymagań naszych kontrahentów. Jednym z największych wyróżnień jest dla nas zadowolenie klientów, które przejawia się w naszej codziennej pracy.

Trusted Shops

Jesteśmy certyfikowanym sklepem, który spełnia kryteria jakości Trusted Shops. Gwarantuje to Państwu bezpieczne zakupy w sklepie Lampy.pl.

ZŁOTA SIÓDEMKA - w branży wyposażenia wnętrz

2017 Firma Lampenwelt GmbH została wyróżniona za innowacyjność i najwyższą jakość w branży wyposażenia wnętrz w kategorii lampy i oświetlenie. Sklep Lampy.pl został laureatem branży.

Nagroda Czytelników - design dla konesera

2015 Firma Lampenwelt GmbH została wyróżniona nagrodą Czytelników miesięcznika ,,Dobre wnętrze'' w kategorii Oświetlenie za produkt marki własnej LOVISA.

TÜV SÜD - Certyfikat ISO 9001:2008

2014 Firma Lampenwelt GmbH została po raz pierwszy sprawdzona przez TÜV SÜD i otrzymała certyfikat ISO 9001. Pomyślna certyfikacja potwierdza, iż firma Lampenwelt GmbH wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. Wewnętrzna struktura firmy jest wydajna, przyjazna zarówno dla Klientów jak i pracowników, jak również przyszłościowa.

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiorstw

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiorstw

2012 Firma Lampenwelt GmbH została laureatem w sektorze średnich przedsiębiorstw. Tempo wzrostu powyżej 100 procent pozwoliło na stworzenie nowych miejsc pracy i otrzymanie najwyższej nagrody.

2010Spółka została finalistą w ramach wyróżnienia dla sektora średnich przedsiębiorstw, otrzymała nominację do nagrody Przedsiębiorcy Regionu Hesji oraz została nazwana najczęściej odwiedzającym europejskim sklepem oświetleniowym.

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis

2009 Firma Lampenwelt GmbH otrzymała wyróżnienie Przedsiębiorcy Roku Vogelsbergkreis 2009 - jest to pierwsze wyróżnienie, które potwierdziło 100% orientację na klienta (BVMW).

Wiarygodne opinie okazje.info

Specjalne znaczenie stanowią dla nas pozytywne opinie w programie wiarygodne opinie, które w stu procentach potwierdzają zorientowanie na klientów.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.