Pracownicy czynnikiem sukcesu

Wiemy, iż największym czynnikiem sukcesu są nasi pracownicy. Twórcy największych idei, którzy zawsze są lojalni.

Lampy.pl jest najczęściej odwiedzanym sklepem internetowym w branży oświetleniowej. Jako rynkowy lider stanowi punkt odniesienia w kwestii lamp i źródeł światła. W zasięgu Europy spółka Lampenwelt sprzedaje oświetlenie na wyspecjalizowanych stronach internetowych: lampenwelt.de, lampenwelt.at, lampenwelt.ch, luminaire.fr, lampen24.nl, lampegiganten.dk, lampegiganten.no, lamp24.se, lights.co.uk, lampen24.be, lampara.es, lampade.it, lights.ie, Nettilamppu.fi stanowiących drogę do sukcesu. Wiarygodne opinie dają świadectwo, iż firma jest pierwszym i zarazem najlepszym wyborem jeśli chodzi o oświetlenie. To zaufanie ze strony klienta stanowi dla korporacji bardzo szczególne wyróżnienie. Ponad 10-letnie doświadczenie oraz bardzo dobrze wykwalifikowany personel biura obsługi klienta stanowi dla zakładu punkt centralny. Codziennym zadaniem jest dalszy rozwój.

Firma świadoma jest, iż wiele czynników ma wpływ na obecny sukces. Począwszy od produktów wysokiej jakości, poprzez systemy zarządzania, optymalne strategie, skuteczne procesy i wspaniałe zaplecze przedsiębiorstwa.

Największym czynnikiem sukcesu są jednak pracownicy. Ludzie doskonali. Osoby nowozatrudnione mogą spodziewać się przyjaznej, zgranej drużyny, która decyduje o sukcesie firmy i w dalszym ciągu na niego pracuje. Każdy z osobna jest dla firmy ważny i ma możliwość rozwoju zawodowego.

W dziale obsługi klienta każdy pracownik może odpowiedzialnie dbać o entuzjazm klientów i być z tego dumny. Zatrudnieni w logistyce mają prawo głosu poprzez pracowitość, zapał i w ten właśnie sposób mogą wpływać na dynamikę kształtowania przedsiębiorstwa. Zadaniem pracowników marketingu jest zdobycie nowych klientów oraz sprawienie by każdy zakup fascynujących lamp i oświetlenia wzbudził podekscytowanie i zadowolenie.

Początkowo roczny wskaźnik wzrostu zatrudnienia szacował się w granicach 200 %. Pokazuje to, iż przedsiębiorstwo inspi-ruje nie tylko swoich klientów, ale również pracowników.

Pracownicy firmy to ludzie nastawieni na sukces, wiedzący czego chcą, zaangażowani tworzący fantastyczną drużynę, która wita hasłem: ,,Witamy w najlepszym zespole europejskim!’’.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17