Lampy.pl - Jasna decyzja


Biuro centralne Lampenwelt GmbH
« 1 2 3 4 5 6 »

Ponad 10 lat pasji do światła i 100% orientacja na klienta: najskuteczniejszy sklep internetowy w branży lamp i oświetlenia.

Firma

Jak to wszystko się zaczęło

Jak to wszystko się zaczęło

Sklep internetowy lampy.pl należy do niemieckiej firmy Lampenwelt. Historia firmy Lampenwelt sięga 1999 roku. Założycielami są dwaj bracia Thomas i Andreas Rebmann. Obydwaj wiedzą dzisiaj, że podjęli właściwą decyzję decydując się na przedsięwzięcie . Stworzyli firmę w odpowiednim czasie i podjęli współpracę z odpowiednimi ludźmi.

 

Lampy i oświetlenie do piękniejszego mieszkania, życia i pracy

Lampy i oświetlenie do piękniejszego mieszkania, życia i pracy

Fascynacja światłem, jego projekt, działanie, jak również dynamicznie rozwijająca się technologia to główne filary Lampy.pl, największego specjalistycznego sklepu online w Europie zajmującego się sprzedażą lamp i oświetlenia. Prawie 40.000 asortyment sklepu zachwycających zarówno klientów prywatnych i biznesowych.

 

Beztroskie i korzystne zakupy

Beztroskie i korzystne zakupy

Zakupy przez Internet bez ryzyka zapewnia Lampy.pl. Często zakupy internetowe poprzedza pytanie: ,,czy tym razem nasze pieniądze nie pójdą w błoto, czy będziemy zadowoleni z zakupionego produktu?’’ Lampy.pl rozwiewa wszelkie obawy. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i nieskomplikowane, zawsze można skorzystać z porady Biura Obsługi Klienta.

 

Zadowolenie klienta jest najważniejsze

Zadowolenie klienta jest najważniejsze

Obsługa klienta oznacza otwartość na wszelkie sugestie i krytykę. Nasz dział obsługi klienta tworzą ludzie kompetentni, lubiący pracę z ludźmi, którzy wychodzą naprzeciw swoim obecnym i potencjalnym kontrahentom. Od początku swojego istnienia nasza firma przywiązuje wielką wagę do zadowolenia swoich nabywców.

 

Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘

Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘

W 2012 roku do eksploatacji zostało oddane nowe centrum logistyczne. Cel przedsięwzięcia: lepsze i szybsze dostawy oraz większe możliwości. Wynik przedsięwzięcia: nowoczesna, innowacyjna i wydajna logistyka.

 

Nagrody, które napełniają nas dumą

Nagrody, które napełniają nas dumą

Uznanie naszych osiągnięć napełnia nas zarówno radością jak i wdzięcznością. Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze do zaspokojenia wymagań naszych kontrahentów. Jednym z największych wyróżnień jest dla nas zadowolenie klientów, które przejawia się w naszej codziennej pracy.

 

Pracownicy czynnikiem sukcesu

Pracownicy czynnikiem sukcesu

Wiemy, iż największym czynnikiem sukcesu są nasi pracownicy. Twórcy największych idei, którzy zawsze są lojalni. Firma zatrudnia obecnie 120 pracowników, którzy podzielają i powielają system wartości panujący od początku istnienia firmy.

 
340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.