»»»Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘

Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘


Motto logistyki: ,,Każda droga prowadzi do klienta‘‘
« 1 2 3 4 5 »

W 2012 roku do eksploatacji zostało oddane nowe centrum logistyczne. Cel przedsięwzięcia: lepsze i szybsze dostawy oraz większe możliwości. Wynik przedsięwzięcia: nowoczesna, innowacyjna i wydajna logistyka.


Firma może poszczycić się długą historią sukcesu. Jednym z wielu przykładów jest wybudowane w 2012 roku bardzo nowoczesne centrum logistyczne. Budynek o powierzchni 3.600 m² wyposażony jest w sieć regałów na których składowane są lampy i oświetlenie. Powyższa inwestycja jest wynikiem długiego procesu rozwoju, który jest kształtowany poprzez doświadczenia, eksperymenty i innowacje wewnątrz przedsiębiorstwa. Jest to możliwe poprzez współpracę całego personelu, który kształtuje i dostarcza rozwiązań, które mają na celu wzmocnienie efektywności codziennej pracy i co za tym idzie korzyści dla klienta.

W celu zwiększenia satysfakcji kontrahenta Lampy.pl stawiają na wysokiej jakości technologie opracowane częściowo na spostrzeżeniach z własnego rozwoju. Odbiór dostarczonego produktu i jego poszczególne etapy tworzą zoptymalizowany ciągły proces. Żaden metr kwadratowy powierzchni magazynowej nie jest zmarnowany. System 3 – kondygnacyjnych regałów wykorzystuje przestrzeń maksymalnie, a co za tym idzie produkty są o wiele szybciej dostępne dla klienta końcowego. Windy, nowoczesne urządzenia MDE upraszczają gromadzenie i przetwarzanie zamówień. Własny, opatentowany system przyczynia się do zminimalizowania materiałów opakowaniowych oraz ochrony środowiska. Nowoczesna technologia, dzięki której droga produktu pomiędzy dostawcą, a pracownikiem działu ekspedycji jest bardzo krótka pozwala na wysłanie kilku tysięcy paczek dziennie, co skutkuje tysiącem zadowolonych klientów. Pracownicy firmy obchodzą się bardzo ostrożnie z każdym towarem niezależnie od jego wartości. Dzięki niesamowitej staranności klient otrzymuje w pełni funkcjonalny, nieuszkodzony produkt w możliwie jak najkrótszym czasie.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.