»»»Nagrody, które napełniają nas dumą

Nagrody, które napełniają nas dumą


Przyjęcie odznaczenia przez prezesów firmy Lampenwelt: Thomasa i Andreasa Rebmann

Uznanie naszych osiągnięć napełnia nas zarówno radością jak i wdzięcznością. Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze do zaspokojenia wymagań naszych kontrahentów. Jednym z największych wyróżnień jest dla nas zadowolenie klientów, które przejawia się w naszej codziennej pracy.

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis
 

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis

2009 Firma Lampenwelt otrzymała wyróżnienie Przedsiębiorcy Roku Vogelsbergkreis 2009 - jest to pierwsze wyróżnienie, które potwierdziło 100% orientację na klienta (BVMW)

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiostw
 

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiorstw

2010 Spółka została finalistą w ramach wyróżnienia dla sektora średnich przedsiębiorstw, otrzymała nominację do nagrody Przedsiębiorcy Regionu Hesji oraz została nazwana najczęściej odwiedzającym europejskim sklepem oświetleniowym.

2012 Firma Lampenwelt została laureatem w sektorze średnich przedsiębiorstw. Tempo wzrostu powyżej 100 procent pozwoliło na stworzenie nowych miejsc pracy i otrzymanie najwyższej nagrody.

Certyfikat ISO 9001:2008
 

TÜV SÜD - Certyfikat ISO 9001:2008

2014 Firma Lampenwelt została po raz pierwszy sprawdzona przez TÜV SÜD i otrzymała certyfikat ISO 9001. Pomyślna certyfikacja potwierdza, iż firma Lampenwelt wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. Wewnętrzna struktura firmy jest wydajna, przyjazna zarówno dla Klientów jak i pracowników, jak również przyszłościowa.

Pozytywne opinie klientów
 

Wiarygodne opinie okazje.info

Specjalne znaczenie stanowią dla nas pozytywne opinie w programie wiarygodne opinie, które w stu procentach potwierdzają zorientowanie na klientów.

TrustedShops
 

Trusted Shops

Jesteśmy certyfikowanym sklepem, który spełnia kryteria jakości Trusted Shops. Gwarantuje to Państwu bezpieczne zakupy w sklepie Lampy.pl

Czyszczenie magazynu na Lampy.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.