»»»Nagrody, które napełniają nas dumą

Nagrody, które napełniają nas dumą


Przyjęcie odznaczenia przez prezesów firmy Lampenwelt: Thomasa i Andreasa Rebmann

Uznanie naszych osiągnięć napełnia nas zarówno radością jak i wdzięcznością. Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy na dobrej drodze do zaspokojenia wymagań naszych kontrahentów. Jednym z największych wyróżnień jest dla nas zadowolenie klientów, które przejawia się w naszej codziennej pracy.

TrustedShops
 

Trusted Shops

Jesteśmy certyfikowanym sklepem, który spełnia kryteria jakości Trusted Shops. Gwarantuje to Państwu bezpieczne zakupy w sklepie Lampy.pl

Złota 7 branży wyposażenia wnętrz
 

ZŁOTA SIÓDEMKA - w branży wyposażenia wnętrz

2017 Firma Lampenwelt została wyróżniona za innowacyjność i najwyższą jakość w branży wyposażenia wnętrz w kategorii lampy i oświetlenie. Sklep Lampy.pl został laureatem branży

Nagroda czytelników - design dla koneresa
 

Nagroda Czytelników  - design dla konesera 

2015 Firma Lampenwelt została wyróżniona nagrodą Czytelników miesięcznika ,,Dobre wnętrze'' w kategorii Oświetlenie za produkt marki własnej LOVISA.

Certyfikat ISO 9001:2008
 

TÜV SÜD - Certyfikat ISO 9001:2008

2014 Firma Lampenwelt została po raz pierwszy sprawdzona przez TÜV SÜD i otrzymała certyfikat ISO 9001. Pomyślna certyfikacja potwierdza, iż firma Lampenwelt wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. Wewnętrzna struktura firmy jest wydajna, przyjazna zarówno dla Klientów jak i pracowników, jak również przyszłościowa.

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiostw
 

Przedsiębiorca Regionu w sektorze średnich przedsiębiorstw

2012 Firma Lampenwelt została laureatem w sektorze średnich przedsiębiorstw. Tempo wzrostu powyżej 100 procent pozwoliło na stworzenie nowych miejsc pracy i otrzymanie najwyższej nagrody.

2010 Spółka została finalistą w ramach wyróżnienia dla sektora średnich przedsiębiorstw, otrzymała nominację do nagrody Przedsiębiorcy Regionu Hesji oraz została nazwana najczęściej odwiedzającym europejskim sklepem oświetleniowym.

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis
 

Przedsiębiorca Roku Vogelsbergkreis

2009 Firma Lampenwelt otrzymała wyróżnienie Przedsiębiorcy Roku Vogelsbergkreis 2009 - jest to pierwsze wyróżnienie, które potwierdziło 100% orientację na klienta (BVMW)

Pozytywne opinie klientów
 

Wiarygodne opinie okazje.info

Specjalne znaczenie stanowią dla nas pozytywne opinie w programie wiarygodne opinie, które w stu procentach potwierdzają zorientowanie na klientów.

10% rabatu na Dzień Matki | Lampy.pl340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.