»»»Nasz znak firmowy: Wystarczy kilka kliknięć w odpowiednie światło

Nasz znak firmowy: Wystarczy kilka kliknięćby odkryć idealne światło


Mitarbeiter von Lampenwelt.de arbeiten gemeinsam am Erreichen ihrer Ziele

Na 10 rocznicę sklepów Online firma wprowadziła w 2014 roku markę własną. Za wizualizacją prostego logo ukryta jest myśl. ,,Wystarczy kilka nieskomplikowanych kliknięć, by odkryć odpowiednie światło‘‘.


Znak towarowy to znak jakości zawierający przesłanie. Jeżeli na produkcie znajdujemy znak markowy oznacza to, iż przedsiębiorstwo podpisuje się swoim nazwiskiem pod nazwą produktu. Znak jakości jest czymś, czemu można zaufać.

Za sprawą kilku kliknięć myszy możemy odkryć odpowiednie światło - taka przesłanka stoi za znakiem firmowym Lampenwelt. Rok 2014 jest okresem jubileuszu 10-lecia. W czerwcu 2014 firma zdymisjonowała swoje dotychczasowe hasło: ,,Lepszy wybór’’ i ukazała światu swoją nową dewizę: ,,Jasna decyzja’’.

Ten krok wcale nie oznacza iż przedsiębiorstwo ma na celu zmniejszenie asortymentu. Wręcz przeciwnie. Oferta będzie poszerzona o nowe, innowacyjne produkty oświetleniowe wysokiej jakości o jeszcze bardziej intrygującym designie odpowiadającym najnowszym trendom. Ten ogromny asortyment będzie można jeszcze łatwiej dostrzec poprzez nowoczesny design sklepu internetowego.

Znak firmowy ukazany jest jako lampa robocza, której cień ma kształt kursora myszy, co symbolizuje bezpośrednie kliknięcie na odpowiedni produkt idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Produkt, który jest jednocześnie praktyczny jak i dekoracyjny i skłania do podjęcia jasnej decyzji.

340.000 produktów na magazynie, dogodne metody płatności, dostawa gratis od 700 zł

W celu poprawienia jakości usług strona korzysta z plików cookies własnych oraz serwisów partnerskich zgodnie z Polityką Prywatności. Kontynuacja użytkowania witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies.