Dane firmy

Lampenwelt GmbH

Seelbüde 13
36110 Schlitz
Niemcy

Telefon: 22 307 14 83
Telefax: +49 (0)66 42 406 99 20
E-Mail: info@lampy.pl

Spółka z o.o. z siedzibą w Schlitz
Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców
prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gießen (Niemcy)
pod numerem HRB 8407

Zarządzający przedsiębiorstwem: Thomas Rebmann, Dr. Oliver Merz

NIP: DE 815 559 897
Kapitał zakładowy wynosi: 35.000 Euro

Osoba odpowiedzialna za treść strony internetowej zgodnie z § 6 umowy państwowej o usługach medialnych: Thomas Rebmann, Dr. Oliver Merz

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres info@lampy.pl
lub pod numerem telefonu: 22 307 14 83 (opłata wg. cennika właściwego operatora)

Rejestr fundacji ds. złomu elektrycznego:
nasz numer rejestracyjny: DE 63952051

Thomas i Andreas Rebmann

Prawa autorskie

Strona internetowa jako całość, jak i jej części składowe, takie jak np. zamieszczone na niej teksty, fotografie, podlegają ochronie praw autorskich i innych praw pokrewnych przysługujących Spółce Lampenwelt GmbH. Zakazane jest kopiowanie, przetwarzanie, modyfikowanie i rozpowszechniana strony internetowej w całości lub w części bez pisemnej zgody Spółki Lampenwelt GmbH, w jakiejkolwiek formie, w szczególności w formie druku, elektronicznej czy w formie innych nośników.

Zakres odpowiedzialności

Spółka Lampenwelt GmbH dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na stronie internetowej były poprawne i kompletne. Firma nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji umieszczonych na tej stronie oraz nie odpowiada także za jakiekolwiek szkody poniesione w wyniku nieprawidłowego działania strony internetowej z wyjątkiem szkód na osobie.

Rozstrzyganie sporów

Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć zadowalające rozwiązanie i dojść do porozumienia z klientem. W przypadku pytań i niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta drogą mailową info@lampy.pl lub telefonicznie 22 307 14 83. Komisja Europejska uruchomiła unijną platformę internetową ODR (online dispute resolution), służącą pozasądowemu rozwiązywaniu sporów dotyczących zakupów przez internet. Platforma jest dostępna pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Te informacje dotyczą również naszej strony na Facebooku:

Facebook

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17