Lampy wiszące marki FLOS

Ekskluzywne obiekty oświetleniowe

Projektanci Flos są znani z tworzenia nowych, funkcjonalnych i eleganckich opraw. Lampy Flos stały się ikonami wystroju wnętrz i gwiazdami Hollywood.

Lampy wiszące marki FLOS

Arrangements

projektu M. Anastassiades

Minimalistyczne arcydzieło: delikatne, geometryczne kształty aluminiowego klosza ozdobionego czarną proszkową powłoką emitują pośrednie, nieoślepiające światło, które zapewnia wspaniałą atmosferę w każdym wnętrzu.

Zobacz

Skygarden

projektu M. Wanders

Klasyczna sztuka życia rodem z Holandii: prosty, ciemnobrązowy klosz kontrastuje z białym wnętrzem lampy przyciągając uwagę. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez relief znajdujący się w białej wewnętrznej stronie klosza.

Zobacz

Fucsia

projektu A. Castiglioni

Oprawa emanuje lekkością za sprawą przezroczystego klosza, ta lampa wisząca jest arcydziełem o prostym i purystycznym designie, które idealnie pasuje do nowoczesnych salonów, wprost nie można jej nie zauważyć.

Zobacz

IC

projektu M. Anastassiades

Perfekcyjnie ukształtowana konstrukcja z rozproszonym światłem. Lampy wisząca IC jest jedną z najpopularniejszych opraw nowoczesnego minimalizmu.

Zobacz

Wan

projektu J. Grawunder

Oprawa kalifornijskiego projektanta Grawunder to doskonały dodatek do jadalni czy kuchni. Ta designerska lampa wisząca emituje niezwykle przyjemne światło.

Zobacz

KTribe

projektu P. Starck

Eleganckie dzieło sztuki do użytku prywatnego i komercyjnego posiada klosz wykonany z matowego poliwęglanu, który zapewnia rozproszone światło.

Zobacz

Noctambule

projektu K. Grcic

Niemiecki projektant serbskiego pochodzenia stworzył nowoczesny klasyk z efektownym projektem szklanych modułów połączonych aluminiowymi pierścieniami.

Zobacz

Romeo

projektu P. Starck

Rowkowana konstrukcja szklanego klosza przypomina wzornictwo z ostatnich dziesięcioleci, zapewnia równomierne emitowanie światła w całym pomieszczeniu.

Zobacz

Aim

projektu R. & E. Bouroullec

Oprawa została stworzona w paryskim studiu, charakteryzuje się minimalistycznym designem i stanowi nowoczesne dzieło artystyczne.

Zobacz

Tatou

projektu P. Urquiola

Główną ideą tej lampy było stworzenie nieograniczonej liczby zastosowań zgodnie z potrzebami jej właściciela. Ażurowy klosz tworzy przepiękny efekt świetlny.

Zobacz

String

projektu M. Anastassiades

Mistrz minimalizmu stworzył lampę z czarnego aluminium dla absolutnej gry kolorów. Ściemniacz dotykowy sprawia, że lampa jest niezwykle praktyczna.

Zobacz

Smithfield

projektu J. Morrison

Angielski projektant prezentuje bardzo efektowne lampy wiszące z aluminiowym kloszem w kolorze czarnym, białym lub ziemistym.

Zobacz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.