Lampy florentyńskie

Włoskie oświetlenie ze stylem

Natura okazała się wzorem do stworzenia stylowych kreacji świetlnych składających się z elementów kwiatowych! Lampy florentyńskie pochodzą z Florencji - włoskiego miasta, którego herb przedstawia lilię. Charakteryzują się one bogato zdobionym wzornictwem i motywami roślinnymi - to niezwykle pomysłowe, pełne elegancji, a czasem wręcz ostentacyjne oprawy.


Lampy sufitowe w stylu florentyńskim

Lampy sufitowe florentyńskie stanowią ozdobę każdego pomieszczenia. Emanują elegancją i lekkością, doskonale reprezentują styl rodem z Włoch. Ich okazały kwiatowy wzór bardzo dobrze prezentuje się na suficie, nie zajmując zbyt wiele miejsca. W porównaniu z żyrandolem umożliwiają uzyskanie kwiatowego i ekstrawaganckiego akcentu przy zaoszczędzeniu miejsca.

Kup teraz

Żyrandol z motywem okazałych liści

Żyrandole w stylu florentyńskim zdecydowanie wykorzystują całą gamę możliwości: w mieniących się metalicznych odcieniach, a nawet jaskrawych kolorach, tworzą niespotykany przepych liści i kwiatów. Dzięki nim masywny stół w eleganckim salonie może stać się świątecznym akcentem. Takie źródło światła zapewnia doskonałą atmosferę podczas uroczystych kolacji.

Kup teraz

Kinkiety w kwiatowej odsłonie

Lampy w stylu florentyńskim są szczególnie efektowne, jeśli znajdują się na wysokości oczu. Umieszczone nad komodą, sofą lub fotelem, prezentują kwiatowe walory w elegancki sposób.

Kup teraz

Lampy stojące z motywem kwiatowym

Lampy stojące w stylu florentyńskim wyglądają jak kwitnące krzewy. Zmieniają kącik czytelniczy i pokój dzienny w stylowy salon, w którym ludzie uwielbiają spędzać czas. Lampy stojące, które swoim kwiatowym przepychem oddają hołd włoskiej Florencji, przyciągają wszystkie spojrzenia - zwłaszcza gdy świecą ciepłym, białym światłem.

Kup teraz

Lampy wiszące z roślinnym wzorem

Lampy wiszące w stylu florentyńskim są lekkie, ozdobne i niezwykle eleganckie. Zaaranżowane jak kolorowy kwiatowy wieniec lub bukiet kwiatów powieszony do góry nogami do wyschnięcia, wprowadzają do salonu wyjątkową atmosferę i nastrój świetlny. Szczególnie interesująco wyglądają nad pięknie nakrytym stołem w jadalni.

Kup teraz

Lampy stołowe z kwiatowym wzorem

Zarówno komoda, jak i stolik boczny stanowią doskonałe miejsce dla lamp stołowych w klimacie inspirowanym twórczością projektantów z włoskiej Florencji.Na rustykalnych drewnianych meblach, które w równym stopniu odzwierciedlają związek z naturą, szczególnie dobrze prezentują się lampy stołowe ozdobione kwiatami i liśćmi. Wyobraźnia nie ma granic, jeśli chodzi o łączenie materiałów i kolorów.

Kup teraz

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.