Odwiedziny u naszej koleżanki z teamu Lampy.pl

Zewnętrzna oaza
w stylu skandi

W ten sposób Oxana, dyrektor naszego działu kreacji, spędza czas latem, by uzyskać kreatywne inspiracje podczas pracy zdalnej oraz odpocząć po całym dniu pracy.

Tak naprawdę Oxana jest prawdziwą kobietą z miasta. Przeprowadziła się z Hamburga do barokowego, pełnego uroku miasta Fulda - które ma wiele do zaoferowania: oprócz zabytkowej starówki z przyległymi ogrodami zamkowymi, jest tu także nowoczesne centrum miasta, w którym można znaleźć wiele ciekawych butików.

Oxana mieszka w przestronnym i otwartym apartamencie z tarasem na dachu, z którego rozpościera się wspaniały widok.

Oxana urządziła swój balkon w stylu skandynawskim, z ogromną dbałością o szczegóły. Jest to miejsce pełne uroku, ale również bardzo funkcjonalne. Taras jest zarazem skromny i elegancki, co doskonale pasuje do osobowości Oxany.

Kocha przede wszystkim spokojne kolory, takie jak np. chłodna szarość, które łączy z ciekawymi kontrastami. Aby stworzyć klimat zarówno w mieszkaniu, jak i na tarasie wykorzystuje elementy z drewna, futra i naturalne materiały.

Absolutnym faworytem Oxany jest przenośna lampa stołowa Bamboo firmy Forestier o niezwykle oryginalnym wzornictwie. Projektant Arik Lévy w poetycki sposób zharmonizował w tym produkcie naturę i design. Bamboo dzięki swoim wspaniałym kształtom wprowadza niezwykłą atmosferę na balkonie.

Mając tak wspaniały taras można prównie dobrze zabrać laptop na zewnątrz i pracować na tarasie. W tak atrakcyjnym otoczeniu kreatywne pomysły rodzą się jeszcze szybciej.

Letnim trendem, bez którego Oxana nie wyobraża sobie swojego balkonu, są lampy przenośne, znane również jako Licht2Go. Te bezprzewodowe lampy o niezwykłych i innowacyjnych wzorach można zabrać ze sobą wszędzie, bez potrzeby korzystania z gniazdka elektrycznego.

Lampy przenośne – rekomendowane produkty

Stylowe lampy – rekomendowane produkty

Kiedy po słonecznym dniu zapada zmierzch, na balkonie Oxany robi się naprawdę przytulnie. Wówczas zapala wszystkie światła na balkonie i wygodnie rozsiada się na swojej sofie z tabletem, aby przeglądać ulubione sklepy internetowe. To właśnie wieczorem za sprawą oświetlenia przytulność panująca na tarasie na dachu nabierają szczególnego znaczenia.

Oświetlenie dekoracyjne zewnętrzne – rekomendowane produkty


Lampy solarne z kolorowymi mozaikami są nastrojową ozdobą stołu. Te małe elementy dekoracyjne tworzą wyjątkową magię światła i świetnie kontrastują z eleganckim wyglądem Skandi - Oxana szczególnie lubi takie detale.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.