Pantone: kolory 2021

Inspirujący duet: Ultimate Gray & Illuminating

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray i PANTONE 13-0647 Illuminating różnią się całkowicie kolorystyką, a jednak wzajemnie się uzupełniają. Odwzorowują poczucie siły i pozytywnego nastawienia. Odcienie tych dwóch kolorów przedstawiają niezwykle refleksyjną wizję z pozytywnym spojrzeniem. Inspirujące współgranie, które jest zarówno praktyczne-solidne, jak i jednocześnie ciepłe-optymistyczne - doskonale wykorzystane zostało w projektach opraw oświetleniowych.

Ultimate Gray
SPOKÓJ I OPANOWANIE

Odcień PANTONE 17-5104 Ultimate Gray daje poczucie trwałości i spokoju. Zapewnia umiejętności niezbędne do radzenia sobie z wyzwaniami i wzmacnia zdolność do zachowania równowagi. Szarość, która pojawi się we wnętrzach w 2021 roku, wyraża solidność i symbolizuje pewny fundament - w przenośni, jak kamyki na plaży. Poprzez swoją prostotę nadaje blask innym kolorom i wygląda niezwykle harmonijnie w projektach opraw oświetleniowych z ciepłym białym światłem.

Wytrwałość i
spokój
Kup teraz lampy w odcieniu szarości

Illuminating
SŁONECZNE I POZYTYWNE

Za odcieniem PANTONE 13-0647 Illuminating kryje się żywy i nasycony żółty kolor. Pełen ciepła, przypominający słońce: kolor, który symbolizuje szczęście, siłę i optymizm. Z którego można czerpać bezgraniczną wiarę w lepsze jutro. Illuminating dodaje pewności siebie i dostarcza chęci do życia - pobudza do kreatywności za sprawą nowoczesnych lamp i opraw oświetleniowych!

Ożywienie i
ciepło
Kup teraz lampy w odcieniu żółci
PALETY BARW
nowe kolory Pantone
doskonała kombinacja!

Paleta Aviary
MOC BLASKU

Oprawy oświetleniowe w odcieniach palety barw Aviary, roztaczając blask, wprowadzają radosny nastrój do pomieszczeń mieszkalnych. Oprócz Ultimate Gray i Illuminating gwiazdami tego roku są odcienie niebieskiego - Skydiver i Peacock Blue oraz różu - Fruit Dove. Cloud Dancer jako kontrast oferuje jasny odcień szarości.

Siła
koloru
Kup teraz lampy w najmodniejszych kolorach

Paleta Sun & Shadow
KOLORY ZIEMI

Paleta kolorów Sun & Shadow jest symbolem siły i pewności siebie. Ziemisty odcień w połączeniu z Ultimate Grey & Illuminating tworzy grę nieskazitelnego piękna i harmonii. Oil Green i Shadow Green stanowią wraz z Wild Ginger i Blue Nights centralny punkt tej kombinacji kolorystycznej - bogata kolorystyka wykorzystana została w projektach lamp.

Ekspresja
pierwotnego piękna
Kup teraz lampy w najmodniejszych kolorach

PALETA ENLIGHTENMENT
NOWE INSPIRACJE

Paleta Enlightenment pobudza do kreatywności i pozwala rozwijać nowe pomysły. Młodzieńcze odcienie przekazują pozytywne, przyszłościowe emocje i wywołują dobry nastrój. Placid Blue, Prism Pink i Lavender wprowadzają pastelową nutę, którą urozmaica Lead Crystal. W nowoczesnych wnętrzach lampy i oprawy w tej kolorystyce wnoszą świeże akcenty do pomieszczenia.

Inspiracje
w nowej kolorystyce
Kup teraz lampy w najmodniejszych kolorach
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.