PORADY
Lampy w niskich cenach

Styl młodzieżowy

Lampy w niskich cenach

Niewiele potrzeba, by czuć się dobrze w swoim wnętrzu. Oprócz mebli tapicerowanych, odpowiednie oświetlenie jest podstawą domowego komfortu. Każdy, kto chce wyposażyć swoje cztery ściany w nowoczesne lampy, może rozpocząć projekt oświetleniowy od niewielkiego budżetu i wnieść do wnętrza modne pomysły oświetleniowe - które stworzą przytulną atmosferę!


Kinkiety

do 100 zł

Lampy ścienne doskonale się sprawdzą nie tylko nad komodą. Również przy wezgłowiu łóżka, nad fotelem w kąciku do czytania lub w przedpokoju. Kinkiety nadają wnętrzu elegancji i tworzą klimat.

Lampy stołowe

do 100 zł

Lampy stołowe są oświetleniem strefowym, akcentują wybraną powierzchnię. Najlepiej umieszczać je na bocznym stoliku kawowym lub na komodzie. Warianty przenośne z akumulatorem tzw. 2Go umożliwiają ustawienie oświetlenia w dowolnym miejscu!

Lampy wiszące

do 250 zł

Lampy wiszące z reguły zawiesza się nad stołem jadalnym, jednak ten rodzaj oświetlenia doskonale sprawdza się także w kąciuku do czytania lub obok wezgłowia łóżka.

Lampy stojące

do 350 zł

Lampy podłogowe są wszechstronne i praktyczne. Po prostu muszą zostać podłączone do gniazdka i natychmiast dostarczają światło. Od statywu przez łuk po lampy klatkowe - nawet przy niewielkim budżecie można znaleźć perełkę.

Lampy sufitowe

do 100 zł

Pokój bez lampy sufitowej jest jak sofa bez przytulnego koca. Są one dostępne jako jedno- i wielopunktowe reflektory do indywidualnego ustawiania lub jako stylowe oprawy sufitowe we wszystkich kolorach i kształtach.

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

***Dostawa do Świąt Bożego Narodzenia dotyczy tylko produktów oznaczonych iformacją "Dostawa przed Świętami". W przypadku dostawy przed świętami transakcja musi zostać sfinalizowana włącznie z płatnością; dotyczy to również przedpłat na fakturę. W przypadku produktów ponadgabarytowych dostawca usługi kurierskiej skontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia daty dostawy. Należy pamiętać, że nie mamy wpływu na harmonogram ustalonej w ten sposób dostawy. Zamówienia zawierające kilka produktów są zazwyczaj wysyłane w ramach jednej przesyłki. Jeśli zamówienie zawiera produkty, które nie są oznaczone informacją "Dostawa przed Świętami", obowiązuje je najdłuższy czas dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH