trendy oswietlenie zewnetrzne

Trendy oświetleniowe na zewnątrz Pomysły na nastrojowe oświetlenie do ogrodu, na balkon i taras

Jeżeli spędza się sporo czasu na zewnątrz warto co jakiś czas odświeżyć aranżację przestrzeni zewnętrznej. Możliwości aranżacyjne w zakresie oświetlenia stale się rozwijają. Szeroki asortyment pozwala na stworzenie nastrojowego miejsca na zewnątrz pełnego komfortu i kreatywnych akcentów świetlnych. Również zwolennicy funkcjonalnych urządzeń mogą znaleźć w asortymencie coś dla siebie. Począwszy od wielozadaniowych opraw typu: podświetlane meble lub lampy z głośnikiem, po lampy przenośne z akumulatorem, oprawy z grotem ziemnym lub lampy solarne, czy taśmy LED, które dodadzą dekoracyjnego akcentu przestrzeni zewnętrznej. Nieodzownym elementem zapewniającym komfortowe spędzenie czasu na tarasie lub w ogrodzie są ogrzewacze ogrodowe.

Lampy przenośne są częścią lata! Praktyczne lampy z akumulatorem

Nie można sobie wyobrazić lata bez praktycznych lamp przenośnych z akumulatorem. Naładowane w domu, towarzyszą ludziom nie tylko w ogrodzie, ale także nad jeziorem, podczas pikniku lub na kempingu. Dzięki ciepłemu białemu światłu, które na życzenie można ściemniać, wprowadzają klimatyczną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi!

Kup teraz

Nastrojowe latarnie solarne Niezbędne na balkonie i tarasie

Latarnie solarne tworzą nastrojowe oświetlenie na balkonie i tarasie, nie zużywając przy tym energii elektrycznej. Dzięki energii słonecznej latarnie dekoracyjne ładują swoje baterie i zapewniają komfortowe oświetlenie po zapadnięciu zmroku. Wskazówka: latarnie solarne mogą być ciekawym upominkiem dla przyjaciół, którzy urządzają przyjęcie w ogrodzie.

Kup teraz

Lampy z grotem zimnym - tak po prostu Możliwość szybkiego montażu z doskonałym efektem

Lampy solarne lub oprawy na baterie z grotem ziemnym pozwalają na oświetlenie trasu lub stworzenie scenerii świetlnej za zewnątrz bez trudu. Lampy zewnętrzne tego rodzaju nie wymagają zasilania, można je po prostu wbić w ziemię za pomocą grota ziemnego i w razie potrzeby w każdej chwili przenieść w inne miejsce!

Kup teraz

Zewnętrzne lampy wiszące Atrakcyjne oświetlenie podczas przyjęcia na zewnątrz

Czy może być coś lepszego niż grillowanie na świeżym powietrzu? W przypadku zadaszonego tarasu tuż nad stołem można zamontować lampę wiszącą i tam samym uatrakcyjnić przestrzeń zewnętrzną. Oferta obejmuje różnorodne wzornictwo - od kloszy w kształcie klatek, przez klosze wiklinowe w naturalnym stylu, po lampy filamentowe. Lampy wyposażone są w ciepłe białe światło, które doskonale sprawdza się po zapadnięciu zmroku.

Kup teraz

Stylowe lampy podłogowe jak w salonie Przytulność wkracza do akcji

Stworzenie atrakcyjnej przestrzeni na zewnątrz wymaga nie tylko wygodnych mebli wypoczynkowych, ale także odpowiedniego oświetlenia. Oprawy stojące idealnie nadają się do kącika czytelniczego na świeżym powietrzu. Również pod względem wzornictwa modele z klasą ochrony IP stanowią poważną konkurencję dla opraw wewnętrznych. Szczególną uwagę warto zwrócić na lampy podłogowe z akumulatorem, które można umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymagają źródła prądu.

Kup teraz

2w1 - meble z podświetleniem Funkcjonalność i komfort

Spędzanie wolnego czasu w ogrodzie ma swój urok, szczególnie po zapadnięciu zmroku. Stoliki i fotele z oświetleniem sprawiają, że atmosfera staje się po prostu wspaniała! Za pomocą smartfonu lub pilota zdalnego sterowania można dostosować kolor oświetlenia, aby stworzyć w ogrodzie atmosferę rodem z mórz południowych. Warto wypróbować również odcień Very Peri, który jest trendem tego roku!

Kup teraz

Połączenie oświetlenia z muzyką Wielofunkcyjne oprawy oświetleniowe z głośnikiem

Siedząc sobie wygodnie w ogrodzie, można delektować się wybranym kolorem światła dzięki funkcji RGB i słuchać ulubionej muzyki. Taki klimat doskonale nadaje się do spędzania wieczornych godzin na świeżym powietrzu. A jeśli dwie funkcje to za mało równie dobrze można wybrać model lampy, która posłuży jako cooler do szampana.

Kup teraz

Must-have: lampki ozdobne i girlandy Doskonały sposób na przyjęcie w ogrodzie

Podczas grillowania lub po prostu w czasie relaksującego wieczoru na świeżym powietrzu lampki ozdobne i lampiony umieszczone na balustradach, krzewach i drzewach dopełniają aranżacji. Szczególnie praktyczne są warianty z akumulatorami i panelami słonecznymi, ponieważ nie wymagają one dodatkowego gniazdka. W ciągu dnia wystarczy skierować moduł solarny w kierunku południowym, by wieczorem móc korzystać z oświetlenia!

Kup teraz

Dekoracje oświetleniowe za sprawą taśm LED Dobre samopoczucie dzięki pośredniemu oświetleniu

Oświetlenie dekoracyjne urozmaica aranżację i tworzy nastrój. Za sprawą taśm LED można wyakcentować poszczególne strefy i tym samym stworzyć szczególną aranżację na zewnątrz. Ogród jest miejscem, w którym spędzamy dużo wolnego czasu i tu właśnie chcemy czuć się swobodnie, zwolennicy barwnego oświetlenia mają do dyspozycji modele z funkcją RGB.

Kup teraz

Ogrzewanie za sprawą ogrzewaczy ogrodowych Dla osób spędzających długie wieczory na świeżym powietrzu

Czasami wieczór w ogrodzie jest tak przyjemny, że nawet nie chce się wchodzić do domu! Jednak niejednokrotnie zdarzają się wietrzne wieczory, kiedy nawet pomimo doskonałej aranżacji i dobrze dobranego oświetlenia siedzenie w ogrodzie nie sprawia przyjemności. Skutecznym rozwiązaniem są ogrzewacze ogrodowe. W asortymencie dostępne są modele stojące, które można ustawić w dowolnym miejscu, jak również ogrzewacze montowane do parasola przeciwsłonecznego lub po prostu do zadaszenia. Niektóre modele są wyposażone nawet w źródło światła dzięki czemu zapewniają doskonałe oświetlenie.

Kup teraz
  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.