Kinkiety chrom/nikiel/stal szlachetna

Lampa ścienna ze stali szlachetnej – wytworne oświetlenie ścienne

Lampy ścienne ze stali szlachetnej są źródłem pośredniego światła i tworzą ciepłą i przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Przy podkreśleniu poszczególnych przedmiotów, jak obrazy, trofea lub lustra, szczególnie pięknie prezentują się zarówno oświetlane obiekty, jak i same lampy, jeżeli są włączane oddzielnie od pozostałego oświetlenia. Ponieważ lampy ścienne są często umieszczane na wysokości oczu, należy zwracać uwagę na to, żeby nie oślepiały.

Lampy ścienne są stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz domu. Do wnętrz są dostępne modele w różnorodnych wykonaniach i stylach: designerskie, przeznaczone do łazienki, do oświetlenia obrazów, kinkiety pochodnie, lampy florentyńskim lub dworkowym. Również jeżeli chodzi o materiały, z których są wykonane, nasz asortyment nie pozostawia nic do życzenia: kryształ, drewno, szkło, mosiądz, chrom, nikiel lub stal szlachetna.

Lampy ścienne ze stali szlachetnej to ekskluzywna atrakcja w każdym wnętrzu

Modele wykonane ze stali szlachetnej są szczególnie ekskluzywnym wariantem lamp ściennych. Ich stylowy wygląd sprawia, że stanowią ekskluzywne akcesoria w Państwa wnętrzu. W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór lamp ze stali szlachetnej, jak np. model z kloszem z piaskowanego szkła lub ze szkła akrylowego. Dostępne są także kule ze szkła mlecznego, które rozpraszają przyjemne jasne światło, jak i obiekty ze stali szlachetnej, chromu i niklu, jako spoty ścienne lub reflektory ze ściemnianą żarówką. Jako źródła światła stosuje się także żarówki LED i energooszczędne żarówki.

Lampa ścienna ze stali szlachetnej jest w pokoju źródłem światła, które nie tylko zapewnia przytulność, ale także emanuje szlachetnym purystycznym urokiem.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.