Kinkiety styl florentyński

Kinkiety & lampy ścienne w stylu florentyńskim

Lampy ścienne w stylu florentyńskim, zdobione motywami w kształcie kwiatów i liści, wzorowane są na produktach tradycyjnego rzemiosła Florencji, w którym symbolicznie przedstawiano przede wszystkim lilię, która od średniowiecza znajduje się w herbie miasta Florencji. Tego rodzaju lampy są obecnie ciągle jeszcze zdobione kwiatami i liśćmi, przy czym istnieje duża różnorodność możliwych wariantów i wiele przejawów różnych stylów. Tradycja rzemiosła Florencji jest przy tym zachowana w obecnych lampach ściennych. Można je wspaniale integrować z każdym wnętrzem jako ponadczasowy obiekt oświetleniowy.

Lampy ścienne w stylu florentyńskim to fantazyjne dzieła sztuki

Kinkiety w stylu florentyńskim służą nie tylko do oświetlenia, lecz są poza tym przykładem dzieła sztuki o wysokiej wartości, które wzbogaca każde wnętrze oraz stanowi nadzwyczajny obiekt przyciągający wzrok. Jest on szczególnie piękny dzięki nawiązaniu do przyrody, która wywołuje romantyczne skojarzenia. Przy tym warianty lamp ściennych obejmują modele od pojedynczych kloszy w kształcie kwiatu aż do kompozycji kilku kwiatów zdobionych ornamentami w kształcie liści. Filigranowa wypracowana lampa w stylu florentyńskim jest częściowo uszlachetniona akcentami złotymi i barwnymi. To pracochłonne i fantazyjne zdobienie powoduje, że także w dzień obiekt ten robi wrażenie niezwykłej i stylowej ozdoby. Zakres naszego asortymentu rozciąga się przy tym od wykonanych klasycznie modeli w stylu florentyńskim aż do nowoczesnych interpretacji ich typowych cech.

Lampy ścienne wprowadzają do domu włoską aurę

Lampa ścienna w stylu florentyńskim dzięki zdobieniom w kształcie kwiatów i liści roztacza nie tylko romantyczno-fantazyjną atmosferę, lecz symbolizuje także włoską aurę w domu. Już sama nazwa tych obiektów jest programową częścią tej oferty i pozwala na skojarzenia z włoskimi miastami. Naturalnie pojawia się tu Florencja jako stolica Toskanii i miasto narodzin tych sławnych i nadzwyczajnych lamp ściennych.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.