Kinkiety styl klasyczny/antyczny

Lampy ścienne / kinkiety w stylu antycznym i klasycznym to przytulna atmosfera w ponadczasowym stylu

Lampy ścienne rozpraszają pośrednie światło i dzięki temu tworzą ciepłą, przytulną atmosferę. Jeżeli włącza się je oddzielnie od pozostałego oświetlenia, mogą one tworzyć pojedyncze akcenty świetlne. Część tego typu dekoracji ściennych i pokojowych stosuje się do oświetlenia obrazów, trofeów lub luster. Początki lampy ściennej sięgają początków naszej historii. Już w odległej prehistorii nasi przodkowie mocowali pochodnie na ścianach, aby oświetlić swoje jaskinie. W handlu wciąż dostępne są liczne lampy w kształcie pochodni, nawet jeżeli teraz ich źródłem światła nie jest już otwarty ogień.

Kinkiet klasyczny

Ponadczasowa - to jest właściwe słowo, gdy opisujemy klasyczne lampy ścienne, ponieważ ich styl zawsze jest uważany za piękny, niezależnie od zmieniającej się mody. Klasyczny model jest prosty, elegancki i cechują go proste linie. Ponieważ tego rodzaju źródła światła nigdy nie wychodzą z mody, zakup ten zawsze będzie bezpieczny.

Kinkiet antyczny

Słowo „antyczny” nie oznacza tylko, że coś jest dosyć stare i wartościowe lub starożytne. Może to również znaczyć, że jest wykonane w stylu innej epoki. To jest właśnie przypadek naszych antycznych lamp ściennych. Zapraszamy w podróż wraz z nimi do przeszłości i do stylowego upiększenia Państwa domu. Proszę po prostu poszperać w naszej kategorii klasycznych i antycznych lamp ściennych, a znajdą tam Państwo inspirację!

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.