Kinkiety kule i szklane

Kinkiety szklane – promieniujące piękne obiekty

Lampy ścienne są bardzo popularnym źródłem światła, ponieważ tworzą szczególnie przytulne oświetlenie. Są one dostępne w wielu rodzajach wykonania, odpowiednio dla każdego indywidualnego stylu urządzenia wnętrza, w wielu kształtach, kolorach i materiałach. Lampy ścienne tylko ze szkła mają zupełnie szczególny wygląd - promieniują i są przezroczyste. W naszym sklepie internetowym są dostępne modele od klasycznych do supernowoczesnych. Na przykład bardzo dekoracyjna jest lampa z matowym szklanym zdobieniem. Emituje całkowicie nieoślepiające światło.

Szklany klosz - element przyciągający wzrok w szklanych lampach ściennych

Szklane lampy ścienne przyciągają wzrok dlatego, że szkło jest wspaniałym materiałem, który można formować, dodatkowo ozdobić i nadać mu wiele kształtów i kolorów. Mnóstwo różnych rodzajów szkła sprawia, że projektowanie tego typu obiektów jest pasjonujące i różnorodne. Z kolei niektóre designerskie lampy urzekają nas dzięki wzorom wygrawerowanym ręcznie, które dezintegrują proste powierzchnie kloszy. Inne rodzaje kloszy wykonane są ze szkła zawierającego malutkie pęcherzyki powietrza, dzięki czemu przenikające przez nie światło jest „zamazane". W naszym asortymencie można znaleźć także ekskluzywne lampy ścienne z dmuchanego szkła weneckiego. Takie czarujące ozdoby, zarówno włączone jak i wyłączone, są prawdziwą rozkoszą dla oka i wprowadzają włoski klimat do Państwa domu!

Jedno jest jednak pewne: takie lampy to klasyczne piękne ozdoby do domu, które dzięki swojemu klasycznemu wzornictwu zdobią każdą ścianę, niezależnie czy to w przedpokoju, przy schodach, w salonie lub w łazience. To piękne obiekty oświetleniowe, które zapewnią pozytywną atmosferę w Państwa mieszkaniu. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdą Państwo także odpowiednią lampę ścienną tylko ze szkła.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.