Axo Light

Kolorowa lampa wisząca PLUMAGE

Art.-Nr. 1088065X

  • przeznaczone do żarówek LED oraz energooszczędnych
  • Najwyższa jakość
A++ Od  22 694,90 zł
Cena zawiera 23 % podatku VAT bezpłatna dostawa na terenie Polski

Artykuł został wyprzedany

* wymagane pola

Specyfikacja techniczna

Klasa energetycznaA++

Opis artykułu

Kolorowa dekoracja – lampa wisząca PLUMAGE

PLUMAGE to słowo pochodzenia francuskiego znaczące tyle, co "upierzenie", stąd też nazwa tej oto lampy. Poszczególne elementy w kształcie koła okalające żarówkę zostały wykonane a trudnopalnego materiału TREVIRA® CS. Niczym pióra ptaka nakładają się na siebie, tworząc w ten sposób wąskie szpary, przez które przedzierają się strumienie światła. Lampa jest przystosowana do żarówek halogenowych o maks. mocy 70 W lub fluorescencyjnych o maks. mocy 20 W. Ze względu na swoje wymiary PLUMAGE doskonale nadaje się do pomieszczeń gastronomicznych oraz przemysłowych jak na przykład recepcje lub wielkie sale, do których wprowadzi nieco koloru.
Założona w 1996 roku w Wenecji marka Axo Light projektuje i produkuje wysokiej jakości oświetlenie wewnętrzne, które stanowi połączenie włoskiego zamiłowania do designu oraz międzynarodowych wpływów. Zainspirowana wenecką tradycją wytwarzania szkła firma Axo Light wypracowała wiele metod obróbki materiałów takich jak na przykład kryształ, bambus, tkaniny, ceramika, metal czy tworzywo sztuczne. Zastosowanie zróżnicowanych materiałów pozwoliło na stworzenie szerokiego wachlarza produktów przeznaczonych do pomieszczeń urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym, tak prywatnych, jak i publicznych. Marka Axo Light tworzy ikony oświetlenia, które przykuwają wzrok doskonałym wykonaniem oraz dbałością o każdy szczegół.

Klasa efektywności energetycznej

A++ A+ A B C D E

  • przelewy24

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Recenzje klientów.

Oceń pierwszy artykuł.

Kontakt
22 307 14 83

e-mail

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.