Odcienie brązu i kolory ziemi

idealny sposób na nastrojowe oświetlenie

Kolory ziemi, od beżu po brąz tworzą przytulny klimat we wnętrzu - szczególnie w połączeniu ze światłem. Abażury w kolorach ziemi - z ciepłymi odcieniami czerwieni, pomarańczy i żółci - wyglądają nieskazitelnie w połączeniu z modnymi materiałami, takimi jak drewno i beton. Można je harmonijnie łączyć z prawie wszystkimi odcieniami kolorów.

Brąz

klimatyczna atmosfera


Ciemny brąz, przypominający mus czekoladowy sprawia, że wnętrze staje się cieplejsze i bardziej przytulne. Zapewnia poczucie harmonii i spokoju - wprost idealne rozwiązanie na wieczorny relaks o każdej porze roku.

Rekomendacje produktowe

Kolory ziemi - mix

zabawne połączenie


Lampy wielopunktowe, których pojedyncze klosze łączą w sobie kolory ziemi - od żółci przez pomarańcz, po czerwonawo-brązowy odcień - takie połączenie przypomina kolorowe jesienne liście i tym samym przyciąga wzrok.

Rekomendacje produktowe

Karmel

naturalny wygląd


Prawdziwym klasykiem wśród jesiennych tonów ziemi jest karmel. Odcień przypominający pachnące waniliowe cappuccino można wspaniale połączyć z czarnymi lub beżowymi elementami wnętrza.

Rekomendacje produktowe

Beż

szlachetny odcień bieli


Klosze w modnym naturalnym odcieniu beżu lub szampana są elegancko stonowane, a jednocześnie niezwykle stylowe - szczególnie harmonijne w połączeniu z elementami drewnianymi w kolorze ciemnego brązu.

Rekomendacje produktowe

Kasztan

klasyk z charakterem


Brązowe odcienie we wszystkich aspektach, od jasnobrązowego do ciemnobrązowego, wprowadzają do wnętrza ciepłą, przytulną nutę. Brązowe lampy w połączeniu z ciepłobiałym światłem gwarantują przyjemną atmosferę - bez względu na to: czy mamy do czynienia z brązowymi lampami sufitowymi, czy lampkami nocnymi w kolorze brązowym.

Kategorie
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.