Lampy na cokół LED

Lampy na cokół LED: trwałe i efektywne

Ogród jest rozpoznawalnym znakiem domu i często całą dumą jego właściciela. Aby przestrzeń zewnętrzna - także w nocy - mogła się odpowiednio pięknie prezentować, wskazana jest przemyślana koncepcja oświetlenia, przystosowana do potrzeb mieszkańców domu. Tę koncepcję można zrealizować za pomocą różnych lamp zewnętrznych, do których mogą między innymi należeć także lampy na cokół LED.

Akcenty świetlne w ogrodzie dzięki lampom na cokół LED

Umiejętnie rozmieszczone lampy na cokół LED nie tylko wyglądają bardzo dekoracyjnie, lecz także przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Ich światło o zmierzchu i w nocy zwraca uwagę na stopnie i podesty, zmniejszając ryzyko potknięcia się. Poza tym lampy na cokół LED umożliwiają tworzenie cudownych akcentów świetlnych – przy grządkach lub poprzez podkreślanie poszczególnych roślin.

Lampy na cokół LED z pilotem

Szczególnie komfortowe są lampy na cokół LED z pilotem i funkcją zmiany kolorów. Za pomocą pilota można dowolnie wybierać indywidualne kolory i dzięki temu tworzyć różne nastroje operując światłem. Jeżeli są to nie zamontowane na stałe, lecz przenośne lampy na cokół LED, wtedy można je elastycznie stosować. Jeżeli natomiast są to montowane na stałe lampy na cokół LED, to przeważnie instaluje się je na cokołach kamiennych lub betonowych. Tym samym przyjmują reprezentacyjną funkcję, ponieważ są wyraźnie zauważane przez przechodniów lub gości. Ponieważ są zasilane trwałymi żarówkami LED (diodami świecącymi), mogą pełnić tę reprezentacyjną funkcję relatywnie długo. Diody świecące są poza tym bardzo solidne i efektywne. Lampy na cokół LED należą do lamp zewnętrznych i dlatego są narażone na działanie różnych warunków atmosferycznych: gorąco, temperatury ujemne lub wilgoć. Dlatego przy zakupie lamp na cokół LED należy zwracać uwagę na wystarczający stopień ochrony. Wystarczające bezpieczeństwo istnieje od stopnia ochrony IP44, przy którym dana lampa zewnętrzna jest zabezpieczona przed pryskającą wodą i ciałami obcymi, które są większe niż 1 milimetr. Skrót „IP“ oznacza przy tym „Ingress Protection“ (ochronę przed penetracją).

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.