Lampy na cokół

Lampy na cokół - to stylowe oświetlenie dróg i schodów

Lampy na cokół zapewniają porównywalny efekt świetlny jak latarnie. W przeciwieństwie do latarni, umieszcza się je na murkach i słupkach, tworząc stamtąd nastrojowe efekty świetlne. Lampy na cokół, zwane także lampami na słupkach, są chętnie stosowane do oświetlenia dróg, schodów lub tarasów.

Właśnie w wąskich wejściach po schodach, gdzie latarnie mogłyby przeszkadzać, lampy na cokół wyglądają wizualnie bardzo atrakcyjnie. W klasycznym kształcie przypominają tutaj wejścia po schodach do starych pałaców i dworów.

Tam, gdzie murki, słupki i cokoły upiększają ogród, lampy na cokół zapewniają cudowne światło, zapewniając nastrojowe ograniczenie ogrodu i jednocześnie podkreślając go wizualnie.

Lampy na cokół są dostępne w różnych stylach i wykonaniach od romantycznych, klasycznych do nowoczesnych lamp na LED. Dla każdego gustu znajdzie się właściwa lampa.

Można także zastosować pasujące do domu i do architektury ogrodowej nowoczesne lampy w kształcie kuli jako lampy na cokół. Kuliste lampy zamontowane na murku lub lekkim podwyższeniu na tarasie zapewniają nastrojową atmosferę w przydomowym ogrodzie.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł
22 307 14 83

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2018.