Oriental Chic - styl orientalny

Magia Orientu już dawno urzekła nas w naszym wyposażeniu: jako Oriental Chic! Orientalny styl wyposażania wnętrz pozwala doświadczyć tajemniczego świata złotego blasku, wspaniałych kolorów i uroczych arabesek w naszych czterech ścianach! Ale wszystko to można wydobyć tylko przy odpowiednim świetle. Świetle, które oznacza więcej niż bycie jasnym. Świetle, które po prostu fascynuje i przenosi nas całkowicie w świat Orientu!

Produkty w stylu orientalnym


Czym wyróżniają się oprawy w stylu orientalnym?

Nastrój Orientu we wnętrzu

Świat 1001 nocy to wyjątkowe doświadczenie wizualne, którezaprasza do marzeń o dalekich, egzotycznych krainach! Oczywiście oświetlenie wnętrza w stylu orientalnym służy nie tylko do tego, aby wszystkie przedmioty w pomieszczeniu były widoczne. Nie, samo staje się jasnym centrum całego pomieszczenia. Dzieje się tak, ponieważ: światło kieruje wzrokiem. W związku z tym spojrzenie nieuchronnie skieruje się w końcu również na jego źródło: oprawę. Oprawę z bajecznej serii Oriental Chic – wyróżniającej się elegancją i stylem, olśniewającymi kolorami, bajecznymi, ażurowymi wzorami i ornamentami.które inspirują marzenia o odległych, egzotycznych krainach.

Lampa stołowa Almira | 7610623

Orientalny design: wzory, wzory na ścianie

Bogate w detale oprawy serii Oriental Chic zaprojektowano po to, aby na nie patrzeć! I tak też się dzieje. Typowe dla często pękatych i przeważnie metalowych abażurów są ornamentalne, ażurowe wzory. Sprawiają, że światło zyskuje pełen magii blask i spektakularnie wypełnia przestrzeń.

Źródło światła odbija wzór abażuru na ściany i sufity w postaci ekscytującej gry światła i cienia. W ten sposób w pomieszczeniu tworzą się arabeski modelowane światłem lub geometryczne wzory świetlne, które wnoszą całą magię dalekiego Orientu do mieszkania.

Lampa wisząca marokańska | 6532090

Orientalne kolory: Lśniący Orient

Oriental Chic oznacza barwy, czystą radość z życia i egzotykę. W orientalnym wnętrzu dominują mocne kolory i mnóstwo blasku w połączeniu z ciepłymi i ziemistymi kolorami, takimi jak brązowy, piaskowy, beżowy, pomarańczowy i musztardowy. Metalowe elementy mienią się, wpadając w brąz, srebro lub antyczną miedź – i oczywiście złoto!

Ale nie tylko metaliczny blask budzi do życia pełnię kolorów Orientu w czterech ścianach. Są to też intensywne kolory, takie jak szafirowy błękit lub rubinowa czerwień.

Rekomendacje produktowe
Lampa stołowa Nabila | 8582364

Mieszkanie jak z baśni tysiąca i jednej nocy

Orientalna atmosfera marzeń i relaksu

Ażurowe oprawy wiszące w kolorze brązu, perłowe lampy stojące z metalowymi zdobieniami, bawełniane oprawy sufitowe przypominające turban lub oprawy dekoracyjne w kształcie latarni rozwijają swoją pełną magię, gdy ich światło trafia na element wyposażenia, który potrafi całkowicie przenieść w świat Orientu. Przykładami orientalnego wyposażenia, które przemawia do wszystkich zmysłów, są ręcznie tkane kilimy, kadzidła Nag Champa, finezyjnie zdobione płytki ceramiczne i meble z drewna cedrowego. Nie może również obejść się bez błyszczących misek, tac i karafek z metalu.

Wnętrze w stylu orientalnym powinno być zawsze skąpane w przytulnym, ciepłym, białym świetle , aby móc się w nim czuć naprawdę dobrze. Również ściemniacze oraz źródła światła typu smart home o zmiennej gamie kolorów stanowią doskonały wybór, który umożliwia indywidualne dopasowanie atmosfery oświetlenia do sytuacji.

~ Niepowtarzalny nastrój ~

Nowości produktowe

Rekomendacje produktowe

Orientalny nastrój w ogrodzie

Oaza ciszy i spokoju

Chcesz doświadczyć Orientu również w swoim ogrodzie? Jest to ekscytujące zwłaszcza latem, gdy ciepłe wieczory również w naszym kraju zamieniają taras w salon na wolnym powietrzu. Istnieje wiele możliwości, aby zmienić ogród w miejsce o nieco bardziej orientalnym charakterze. Dzięki oprawie solarnej o typowo orientalnym ażurowym wzorze Orient budzi się do życia. A dzięki oprawom z grotem ziemnym wbijanym w ziemię z metalowymi korpusami w kształcie kuli rabaty kwiatowe świecą o zmierzchu w pełnym blasku i przekształcają ogród w osobistą oazę ciszy i spokoju!

~ Sena na jawie ~

Lampa wisząca Maison | 1563023
Rekomendacje produktowe
Orintalna lampy solarna | 3000586

Uwaga fani dekoracji!

Orientalny nastrój w mgnieniu oka

Najcudowniejsza rzecz w orientalnym stylu wnętrzarskim: każda pojedyncza oprawa emanuje niezwykłym urokiem orientu – na swój własny, niepowtarzalny sposób. Osoby, które pragną zachować więcej harmonii w urządzaniu, ale nadal czują się blisko związane z fascynującym światem Maroka, mogą łatwo dodać odrobinę orientalnego stylu do swojego wnętrza tylko pojedynczym elementem.

Idealnie nadaje się w tym celu np. orientalna lampa stołowa. Lampę stołową wystarczy postawić na stoliku kawowym, komodzie, stoliku nocnym lub kredensie. Zawsze znajdzie się miejsce na odrobinę marokańskiego klimatu, czy to w formie ozdobnej latarni, czy też typowego ażurowego abażuru z metalu.

Po wkręceniu źródła światła typu smart home do ozdobnej oprawy serii Oriental Chic za naciśnięciem jednego przycisku można zmienić atmosferę oświetlenia i obudzić świat Orientu na przykład medytacyjnym fioletem lub tajemniczym błękitem.

~ Styl orientalny w modnym stylu ~

Rekomendacje produktowe

Art.Nr. 6055317, 8582364

Oriental Chic

  • Lampa to prawdziwy must-have obok pięknych dywanów, bogato zdobionych mebli i wielu wygodnych poduszek
  • Przepiękny blask - brązowy, srebrny i świetlisty złoty emanują stylem Orientu
  • Orientalny nastrój może być jeszcze bardziej indywidualny za sprawą oświetlenia typu Smart home
  • Ażurowy wzór abażuru zapewnia wspaniałą grę światła i cienia
  • Typowo pękaty kształ opraw jest popularny w stylu orientalnym
  • Odrobina egzotyki we wnętrzu za sprawą lamp orientalnych
  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Service

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.