Lampy przenośne do domu i ogrodu

Lampy przenośne nie należą do zwykłych lamp stołowych, ponieważ są bardziej funkcjonalne i można wszędzie je ze sobą zabrać. Połączenie praktycznego uchwytu lampy z akumulatorem pozwala na umieszczenie lampy w każdym miejscu w zależności od upodobania - oczywiście z odpowiednim stopniem ochrony IP, także na tarasie lub na świeżym powietrzu. Lampy przenośne to must-have. Inteligentna technologia oraz ekscytujące funkcje dodatkowe odpowiadają za niesamowitość tej lampy.

Przenośne oświetlenie w połączeniu z muzyką

Światło i muzyka

Oświetlenie i mobilny głośnik w jednym! To jest to, bez czego nie może się obejść żadne letnie przyjęcie w ogrodzie. Za pośrednictwem Bluetooth po sparowaniu telefonu z głośnikiem można w łatwy sposób odtwarzać ulubioną muzykę. Lampa posiada zintegrowany Powerbank, dzięki czemu w razie potrzeby można naładować baterię telefonu komórkowego. A jeśli chcesz, możesz również szybko naładować baterię telefonu komórkowego.

Lampy przenośne z głośnikiem

Nowoczesne oświetlenie pod gołym niebem

Nowoczesne oświetlenie pod gołym niebem

Bez względu czy na tarasie, w ogrodzie, czy na kempingu - oświetlenie zewnętrzne jest nam niezbędne szczególnie wieczorem, gdy zapada zmrok. Lampy przenośne doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji, są bardzo praktyczne i zapewniają nastrojowe światło. Dodatkową zaletą jest wszechstronna możliwość montażu - w tej kwestii nie ma ograniczeń.

Przenośne lampy na zewnątrz

Nastrojowe światło w każdym pomieszczeniu

Nastrojowe światło w każdym pomieszczeniu

Lampy przenośne sprawdzają się nie tylko na zewnątrz, zapewniają nastrojową atmosferę również w każdym pomieszczeniu. Gdy chcemy przenieść się z ulubioną lekturą do innego pokoju lub zrelaksować na kanapie przeglądając ulubione czasopismo, w czasie gdy reszta rodziny ogląda swoje ulubione seriale.

Lampy przenośne

Lampy przenośne w wersji smart

Lampy przenośne w wersji smart

Lampy przenośne można zabrać wszędzie. Inteligentne modele są jeszcze bardziej wszechstronne ze względu na możliwość dopasowania barwy światła i jasności. Za pomocą aplikacji lub Bluetooth w kilka sekund można dostosować oświetlenie do nastroju lub upodobania. Udana zabawa gwarantowana!

Lampy przenośne

Mobilne światło jako element designerski

Mobilne światło jako element designerski

Lampy przenośne nie muszą mieć tradycyjnych kształtów w formie latarni. Najwyższej klasy designerskie marki tworzą nowoczesne projekty, za sprawą których również lampy przenośne stają się stylowymi elementami wnętrza. Takie rozwiązania sprawdzają się nie tylko w salonach, ale również na tarasie czy nawet w ogrodzie.

Designerskie lampy przenośne

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.