Lampy stołowe kryształowe

Błyszczące multitalenty – kryształowe lampy stołowe tworzą szlachetną atmosferę

Kryształowe lampy stołowe jako lśniące uniwersalne lampy upiększają każde wnętrze. Można je praktycznie wszędzie postawić - na biurku, na stoliku nocnym, na kredensie lub na stoliku pomocniczym - i są zawsze "kropką nad i" każdego wyposażenia wnętrza. Lampy stołowe dopasowują się do każdego, nawet małego wnętrza i tworzą indywidualne akcenty świetlne. Dzięki kryształowym lampom stołowym wyczarują Państwo urok i styl w każdej przestrzeni.

Kryształowe lampy stołowe pochodzą z Grecji.

Wiele dużych i małych szlifowanych kamieni szklanych nadaje kryształowej lampie stołowej szczególnie dużą ekspresyjność. Nazwa tych szklanych kamieni pochodzi z języka greckiego i znaczy lód. W antycznej Grecji kryształy kwarcu, które znaleziono w kopalniach, uważano za lód i nadano im nazwę „krýstallos“. Migocące kamienie kryształowych lamp stołowych stanowi szlifowane i polerowane szkło, które ma wysoki współczynnik załamania światła i dzięki temu odbija tysiąckrotnie we wszystkich kierunkach padające na nie światło.

Kryształowe lampy stołowe - luksusowe oświetlenie w naszym asortymencie

W naszym asortymencie znajdą Państwo kryształowe lampy stołowe najróżniejszego rodzaju - klasyczne lampy – jako odpowiednie uzupełnienie do wytwornych żyrandoli lub nowoczesne warianty - z częściowo kolorową dekoracją z kryształów. Wszystkie kryształowe lampy stołowe mają jednak jedną wspólną cechę: zapewniają luksusowy, szlachetny nastrój i podwyższają współczynnik dobrego samopoczucia w każdym pomieszczeniu!

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.