Lampy stołowe styl florentyński

Lampy stołowe w stylu florentyńskim

Odpowiedzią na różnorodne wymagania i gusta jest duży wybór różnych lamp stołowych, które są połączeniem praktyczności i uniwersalnej funkcjonalności z wymaganiami w zakresie dekoracyjności. Czy to do salonu, czy pokoju dziecinnego, pokoju do pracy lub sypialni - w naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiednią lampę stołową, która łatwo integrują się z wnętrzem i oprócz oczywistej zalety w postaci oświetlenia punktowego, przyczynia się do tworzenia przytulnej atmosfery. Dopiero poprzez zastosowanie dodatkowych źródeł światła - jak lampy stołowe - każdy pokój uzyskuje atrakcyjny charakter odzwierciedlający osobowość właściciela.

Uniwersalny kształt, kolor i design

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele lamp stołowych w różnych przedziałach cenowych i wykonaniach. Linie klasyczne i proste występują obok pomysłów designerskich zrealizowanych w formie lamp kolorowych, romantyczno-fantazyjnych i purystycznych – a wszystko to wykonane z tak różnych materiałów jak szkło, kryształy, tkaniny lub drewno. Prawdziwym obiektem przyciągającym wzrok są na przykład lampy stołowe w stylu florentyńskim, które według wzorów tradycyjnego florentyńskiego rzemiosła artystycznego zdobione są motywami kwiatów i liści, tworząc kunsztowne akcenty świetlne w każdym wnętrzu.

Lampy stołowe tworzą indywidualną atmosferę

Atmosfera w mieszkaniu lub pokoju mówi zawsze coś na temat osobowości właściciela. Właśnie za pomocą mniejszych przedmiotów wyposażenia wnętrz mieszkanie można ożywić, uczynić bardziej przyjaznym i atrakcyjnym. Lampy stołowe potrafią wnieść światło do ciemnych zakątków, stworzyć przytulny nastrój lub oświetlić poszczególne strefy mieszkania, jak choćby stolik nocny w sypialni. Przy tym lampa stołowa może wzbogacić i uzupełnić styl wyposażenia wnętrza, harmonijnie wtapiając się w ogólną koncepcję jego aranżacji i nawiązując do głównych cech stylu. Może również tworzyć kontrasty, poprzez przeciwstawne kolory lub kształty. Jednak niezależnie od tego, jaką funkcję ma pełnić lampa stołowa, jaką preferują Państwo kolorystykę i kształty lub kategorię cenową - w naszym asortymencie znajdą Państwo na pewno właściwy model.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.