Lampy stołowe styl florentyński

Lampy stołowe w stylu florentyńskim

Odpowiedzią na różnorodne wymagania i gusta jest duży wybór różnych lamp stołowych, które są połączeniem praktyczności i uniwersalnej funkcjonalności z wymaganiami w zakresie dekoracyjności. Czy to do salonu, czy pokoju dziecinnego, pokoju do pracy lub sypialni - w naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiednią lampę stołową, która łatwo integrują się z wnętrzem i oprócz oczywistej zalety w postaci oświetlenia punktowego, przyczynia się do tworzenia przytulnej atmosfery. Dopiero poprzez zastosowanie dodatkowych źródeł światła - jak lampy stołowe - każdy pokój uzyskuje atrakcyjny charakter odzwierciedlający osobowość właściciela.

Uniwersalny kształt, kolor i design

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele lamp stołowych w różnych przedziałach cenowych i wykonaniach. Linie klasyczne i proste występują obok pomysłów designerskich zrealizowanych w formie lamp kolorowych, romantyczno-fantazyjnych i purystycznych – a wszystko to wykonane z tak różnych materiałów jak szkło, kryształy, tkaniny lub drewno. Prawdziwym obiektem przyciągającym wzrok są na przykład lampy stołowe w stylu florentyńskim, które według wzorów tradycyjnego florentyńskiego rzemiosła artystycznego zdobione są motywami kwiatów i liści, tworząc kunsztowne akcenty świetlne w każdym wnętrzu.

Lampy stołowe tworzą indywidualną atmosferę

Atmosfera w mieszkaniu lub pokoju mówi zawsze coś na temat osobowości właściciela. Właśnie za pomocą mniejszych przedmiotów wyposażenia wnętrz mieszkanie można ożywić, uczynić bardziej przyjaznym i atrakcyjnym. Lampy stołowe potrafią wnieść światło do ciemnych zakątków, stworzyć przytulny nastrój lub oświetlić poszczególne strefy mieszkania, jak choćby stolik nocny w sypialni. Przy tym lampa stołowa może wzbogacić i uzupełnić styl wyposażenia wnętrza, harmonijnie wtapiając się w ogólną koncepcję jego aranżacji i nawiązując do głównych cech stylu. Może również tworzyć kontrasty, poprzez przeciwstawne kolory lub kształty. Jednak niezależnie od tego, jaką funkcję ma pełnić lampa stołowa, jaką preferują Państwo kolorystykę i kształty lub kategorię cenową - w naszym asortymencie znajdą Państwo na pewno właściwy model.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

40 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.