Lampy sufitowe kryształowe

Lampy sufitowe kryształowe

Lampy sufitowe z kryształami z pewnością będą atrakcją każdego mieszkania czy domu. Wynika to z faktu, że kryształy, tworząc refleksy świetlne w kolorach tęczy, po prostu fascynują. Jeśli do tego dodać ciekawe formy, jakie przybrać mogą kryształowe lampy sufitowe, to otrzymujemy piękne podkreślenie wystroju każdego salonu!

Tradycyjne żyrandole z kryształkami i nowoczesne lampy sufitowe – które wybrać?

Mówiąc o różnych typach kryształowych lamp sufitowych warto wspomnieć o konieczności dobrania ich do aranżacji danego pokoju. W salonach klasycznych, czy też nastawionych na przepych, dużo lepiej sprawdzą się żyrandole z kryształkami nawiązujące do tradycyjnych i dworskich form. Obecnie żyrandole z kryształkami to wiele wzorów i modeli: żyrandole kryształowe nowoczesne, te stylizowane na klasyczne czy ultramodny czarny żyrandol z kryształkami.

Z kolei w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju dużo lepsze będą mniej fantazyjne – choć równie piękne – kryształowe lampy sufitowe. Bez względu jednak na dokonany wybór, lampy sufitowe kryształowe z pewnością stworzą w każdym domu pełną blasku i szlachetną atmosferę. Pozwoli ona zarówno na dobry odpoczynek, jak i udane spotkanie towarzyskie w gronie rodziny czy znajomych!

Plafony kryształowe

Ciekawym typem lampy sufitowej jest też plafon kryształowy. Rozwiązanie to łączy cechy klasycznego plafonu – czyli niezbyt wypukłej formy umieszczonej bezpośrednio na suficie – z możliwościami, jakie daje zastosowanie kryształów. Uzyskany w ten sposób plafon z kryształkami doskonale sprawdzi się szczególnie w niższych pomieszczeniach i zapewni migotliwe światło o podobnym charakterze, jak to tworzone przez pełne żyrandole z kryształkami. Plafon sufitowy z kryształkami to doskonały dodatek do wnętrz w stylu klasycznym, dworkowym, nowoczesnym czy… minimalistycznym. Plafon kryształ sprawdzi się wszędzie!

Interesują Państwa klasyczne czy nowoczesne żyrandole kryształowe? A może wolą Państwo plafony kryształowe? W naszym sklepie dostępny jest duży wybór lamp sufitowych tego rodzaju! Zapraszamy do sprawdzenia, czy któraś z nich nie powinna znaleźć się w Państwa domu!

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.