Lampy sufitowe witrażowe - Tiffany

Stylowy, romantyczny nastrój dzięki lampom sufitowym witrażowym - Tiffany

Typowe kształty i wzory lamp sufitowych witrażowych Tiffany zawdzięczamy amerykańskiemu artyście secesyjnemu Louisowi Comfort Tiffany’emu. Podczas jednego z pobytów w Egipcie wpadł on na pomysł stworzenia własnej sztuki witraży ze szkła, która znajduje zastosowanie w lampach sufitowych lub stołowych, ale także zdobi okna kościołów i katedr.

Sztuka tworzenia witraży Tiffany z ich kwiatowymi wzorami i precyzyjnie złożonymi wzorami, właśnie dzięki temu uwielbieniu detali - emanuje ciepłem i romantycznym urokiem.

Dzięki połączeniu tej sztuki tworzenia witraży ze światłem, lampy sufitowe witrażowe Tiffany roztaczają wokół szczególny urok i oczarowują Państwa wnętrze. Każda lampa sufitowa witrażowa Tiffany jest dziełem sztuki, które upiększa, roztacza urok w Państwa wnętrzu i tworzy nastrojową atmosferę.

Umieszczone nad stołem w jadalni, przy wejściu, w salonie lub sypialni lampy sufitowe witrażowe Tiffany działają zapraszająco i zapewniają właściwą przytulność. W naszym asortymencie znajdą Państwo odpowiednie lampy sufitowe i inne lampy Tiffany. Proszę spokojnie poszperać w naszej kategorii lamp stołowych Tiffany lub lamp wiszących Tiffany, a znajdą tam Państwo inspirację. Jeżeli nie znaleźliby Państwo w naszym asortymencie odpowiedniej dla siebie lampy, chętnie pomoże Państwu nasza obsługa klienta.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.