Lampy sufitowe z materiału

Lampy sufitowe z materiału: Elementy przestrzenne ze szczególnego surowca

Tkanina jest materiałem, który zachwyca ludzi od stuleci, nawet tysiącleci i jest stosowana w wielu przedmiotach użytkowych i artystycznych. Lampa sufitowa z tkaniną, dzięki zastosowanemu materiałowi działa w szczególnie tajemniczy sposób: klosz przepuszczający światło zapewnia wyjątkowo przytulne oświetlenie wnętrza. W zakresie kształtu lamp sufitowych z materiału widoczna jest duża kreatywność łączenia podstawowych geometrycznych kształtów także z pięknymi detalami z innych materiałów. Mogą to być zarówno elementy metalowe, jak i na przykład kryształowe wiszące ozdoby nadające szczególnie szlachetny wygląd całej lampie.

Znaczenie tkaniny w przypadku lamp sufitowych z materiału

Tkanina jest uniwersalnym materiałem i w przypadku lampy sufitowej z materiału jest ona rozpinana jako klosz wokół żarówki. Chodzi tu o surowiec, który można dowolnie kształtować w najróżniejszy sposób. Wysoko cenione są produkty z białym kloszem z materiału, które w pewien sposób symbolizują czystość i godność oraz mogą idealnie uzupełnić odpowiednio urządzone wnętrze, na przykład sypialnię. Jednak tkanina potrafi jeszcze więcej i lampa sufitowa - wyposażona w czarny materiał ze strukturą lub beżowy klosz emitujący wyjątkowo przyjemnie odbierane światło, czy klosz zdobiony obszywką lub z wzorem – może wyglądać szczególnie pięknie.

Lampy sufitowe z materiału zapewniają przyjemne oświetlenie ogólne

Także lampy sufitowe z materiału są wspaniałe do tworzenia dobrego oświetlenia ogólnego. Przy tym dzięki tkaninie lampa szczególnie atrakcyjnie wygląda w salonie lub sypialni. Poza tym materiał z reguły częściowo przepuszcza światło. W przypadku oświetlenia ogólnego jest to o tyle istotne, że pozwala żarówkom oświetlać możliwie szeroką powierzchnię. W dodatku lampa sufitowa z materiału nie oślepia, co umożliwia przysłonięcie (ale nie zasłonięcie) żarówki, stwarzając idealne możliwości dla oświetlenia ogólnego przyjemnych wnętrz – z właściwą dozą uroku i przytulności.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.