Lampy wiszące styl florentyński

Lampy wiszące w stylu florentyńskim – to obiekty sztuki oświetleniowej z kwiatami w stylu włoskim

Kwiaty kunsztownie pną się w górę. Czasami są to pojedyncze kwiaty, a czasami okazały bukiet. Głównym elementem lamp wiszących w stylu florentyńskim jest często kwiat, który od średniowiecza zdobi herb średniowiecznego miasta Florencji. Słusznie – malownicze stare miasto Florencji jest od roku 1982 wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Ten kwiat z herbu miasta, stylizowana lilia, nie mogła być całkiem nieistotna dla nazwy lampy wiszącej w stylu florentyńskim. Ale z pewnością istotny kierunek rozwoju tych nadzwyczajnych obiektów oświetleniowych nadało przede wszystkim stare rzemiosło artystyczne Florencji.

Zdobienia z kryształu i metalu upiększają wnętrze.

Lampy wiszące w stylu florentyńskim są to dzieła sztuki stworzone z uwielbieniem detalu. Przede wszystkim szklane ręcznie malowane kielichy kwiatowe o różnorodnej kolorystyce, ale także kwiaty ze szkła ołowianego kryształowego oświetlą Państwa dom w zupełnie nowy sposób. Dzieje się tak ponieważ kryształ szczególnie pięknie załamuje światło i tworzy przepiękne refleksy świetlne. Ale także w ciągu dnia, gdy lampa wisząca w stylu florentyńskim nie jest włączona, jest ona prawdziwą atrakcją przyciągającą wzrok.

Lampy wiszące w stylu florentyńskim: od lamp najnowszej generacji do historycznych

Czy o charakterze nowoczesnym czy nostalgicznym - lampy wiszące w stylu florentyńskim urzekają ich zdolnościami zmienności. Czasem są antyczne, czasem nowoczesne, czasem okazałe a czasem skromne. I jako oświetlenie 5-punktowe mają tak samo imponujące działanie jak 12- lub 18-punktowe. Także lampy wiszące w stylu florentyńskim można stosować według indywidualnych preferencji i - zależnie od potrzeby - dobrze się prezentują zarówno w salonie lub w jadalni, jak i w kuchni.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.