9043047X
 • Melt Surface – efektowna lampa sufitowa IP44-9043047X-01
 • Melt Surface – efektowna lampa sufitowa IP44-9043047X-01
 • Melt Surface – efektowna lampa sufitowa IP44-9043047X-01
 • Melt Surface – efektowna lampa sufitowa IP44-9043047X-01
Tom Dixon

Melt Surface – efektowna lampa sufitowa IP44

Art.-Nr. 9043047X

 • przeznaczone do żarówek LED oraz energooszczędnych
 • Najwyższa jakość
A++ Od  3 186,90 zł
Cena zawiera 23 % podatku VAT bezpłatna dostawa na terenie Polski

Artykuł został wyprzedany

* wymagane pola

Specyfikacja techniczna

ProducentTOM DIXON
Klasa efektywności energetycznejA++

Opis artykułu

Melt Surface – niepowtarzalna lampa sufitowa z powierzchnią o zmieniającym się wyglądzie


Melt Surface to lampa sufitowa, która, jak już zdradza to sama jej nazwa, ma powierzchnię wyglądająca jak element zbyt długo poddany działaniu ciepła i w wyniku tego nadtopiony oraz lekko zdeformowany. Ta designerska lampa sufitowa Melt Surface, powstała według projektu Toma Dixona, powstała we współpracy z designerami ze szwedzkiego zespołu designerskiego Front. Zespół designerski Front eksperymentuje z materiałami i technologiami takimi jak metalizacja próżniowa, aby stworzyć specjalne projekty i osiągnąć zaskakujące efekty wizualne.

Ta lampa sufitowa Melt Surface jest dowodem na udany eksperyment, wywołującym niesamowite wręcz wrażenie. Klosz o niezwykłym kształcie, wykonany z poliwęglanu, kiedy lampa jest wyłączona, wygląda prawie jak metalowy, gdyż ma błyszczącą powierzchnię. Gdy załączymy lampę, rozpocznie się prawdziwy spektakl, gdyż powierzchnia lampy stanie się półprzezroczysta, jak dmuchane szkło. Na powierzchni tego klosza lampy sufitowej Melt Surface, który wygląda na lekko zniekształcony i zmiażdżony, powstają odbicia i refleksy świetlne, które jeszcze wzmacniają efekt niezwykłości tej lampy. Melt Surface to źródło światła, które przyciąga uwagę obserwatora i budzi podziw, niezależnie od tego, czy jest zamontowana na ścianie, czy na suficie.

„Kiedy są one wyłączone, mają naturalną, stałą masę, charakterystyczną dla metalu, kiedy je zaś załączymy, tworzy się coś w rodzaju aury sprzyjającej halucynacjom, która udziela się też widzowi” – mówi Tom Dixon o serii lamp Melt.

Klasa efektywności energetycznej

A++ A+ A B C D E

 • przelewy24
Polecane produkty

  Pytania i odpowiedzi

  Zadaj pytanie

  Recenzje klientów.

  Oceń pierwszy artykuł.

  Kontakt
  22 307 14 83

  e-mail

  pon. - czw. 8 - 18
  pt. 8 -17

  Drodzy Klienci, w tym tygodniu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się wydłużyć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Prosimy o wysyłanie zapytań poprzez nasz  formularz kontaktowy .

  22 307 14 83

  poniedziałek - czwartek
  od 08:00 do 18:00

  piątek
  od 08:00 do 17:00