Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.

7018001X
Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
 • Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
 • Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
 • Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
 • Nimbus Force One lampa stojąca LED, alum. eloks.
-19 %
Normalna cena: 9 979,90 zł Special Price 8 049,90 zł
cena zawiera podatek VAT, należy doliczyć jedynie opłatę gabarytową bez dodatkowych kosztów dostawy na terenie Polski.

Termin dostawy: 3-4 tygodnie

 • Dostawa gratis
 • Produkt dostępny od ręki
 • 30-dniowy termin zwrotu towaru
 • 2 lata gwarancji
Udostępnij:

Jesteś przedsiębiorcą? Masz firmę? Regularnie składasz zamówienia na dużą skalę?

Kontakt z doradcą ds. klientów biznesowych

Specyfikacja techniczna

Nimbus

Nimbus Force One lampa stojąca LED

Art.-Nr. 7018001X
Producent NIMBUS

Opis artykułu

 • Flag of Germany Made in Germany

Multitalent w biurze – nowoczesna i wszechstronna lampa podłogowa LED Force One


Prosty i smukły design w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi – właśnie to wyróżnia lampę stojącą biurową LED Force One. Innowacyjne funkcje Force One na pierwszy rzut oka nie są tak widoczne jak jej filigranowy i przemyślany design.

Bardzo płaska głowica lampy o wysokości zaledwie 20 milimetrów wznosi się bardzo wysoko nad powierzchnią roboczą. Umożliwia to równomierne oświetlanie dużych powierzchni. Dzięki tak zwanych dyfuzorom soft light z półprzezroczystego szkła akrylowego w górnej i dolnej części głowicy, oprawa świetlna może być wykorzystywana jako oświetlenie bezpośrednie i pośrednie. Te dwie opcje można przełączać niezależnie od siebie. W zależności od pomieszczenia i warunków oświetleniowych, ilość światła pośredniego rzucanego na sufit może okazać się odpowiednia do oświetlenia ogólnego biura.

Cała technologia obsługująca lampę stojącą biurową LED Force One znajduje się w jej podstawie. Pomimo tego faktu została ona zaprojektowana w taki sposób, aby nie przeszkadzała w przemieszczaniu się po biurze i mogła zostać wsunięta pod stół. Dzięki czterem nóżkom o regulowanej wysokości z łatwością można wyrównać nierówności podłogi. Konstrukcja Force One pomimo wysoce skomplikowanej technologii jest niezwykle prosta.

W podstawie lampy znajdują się dwa oddzielne moduły sterujące. Pozwalają one sterować światłem pośrednim, czujnikiem obecności i jasności otoczenia, a także jasnością światła o barwie ciepłej bieli. Jeśli czujnik obecności nie wykryje żadnego ruchu w ciągu 60 minut, lampa przełącza się w tryb bezczynności. Czujnik światła dziennego lub też światła otoczenia rozpoznaje jasność otoczenia i stale reguluje światło Force One w celu utrzymania optymalnego poziomu jasności. W razie potrzeby jasność można dostosować także do własnych preferencji. Dzięki funkcji pamięci można zapisać ostatnio ustawioną jasność dla następnego użycia lampy, także po jej wyłączeniu.

Kolejną zaletą jest możliwość połączenia kilku lamp stojących biurowych LED Force One w system zarządzania budynkiem. Pozwala to tworzyć scenariusze świetlne i grupy oświetlenia, a za pomocą centralnego sterowania regulować na przykład światło dostosowujące się do pory roku i do pory dnia. Oprócz systemu zarządzania budynkiem oprawy świetlne Force One mogą również „komunikować się” z sąsiednimi lampami za pomocą technologii radiowej. Daje to również możliwość sterowania inteligentną siecią świetlną dla określonych grup oświetlenia przy użyciu aplikacji.

Potrzebujesz porady

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17.

22 307 14 83 Zapytaj o produkt
Polecane produkty

  Pytania i odpowiedzi (0)

  Zadaj pytanie

  Recenzje klientów.

  Oceń pierwszy artykuł.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł