Oświetlenie wewnętrzne przedpokój

Lampy do przedpokoju i na korytarz

Funkcjonalne źródła światła do strefy wejścia do domu

Jaka lampa sprawdzi się najlepiej w przedpokoju?

W różnych korytarzach sprawdzają się różne metody oświetleniowe. Oprócz standardowych lamp sufitowych dobry wybór stanowią obecnie panele LED. Mają bardzo płaską formę i optycznie powiększają małą przestrzeń korytarza.

Lampy ścienne, w szczególności te z modelowanym światłem, stanowią atrakcję wizualną ze względu na wysokość montażu. Stylowym rozwiązaniem są również oprawy wpuszczane. W przypadku korytarza o niestandardowych kształtach warto sięgnąć po systemy szynowe i linkowe, które są dostępne również w wersji gotowej do montażu.

lampa do przedpokoju

Panele LED sprawdzają się doskonale w przypadku korytarzy o niewielkiej wysokości.

oświetlenie przedpokoju

Kinkiety LED przekonują wzornictwem i możliwością modelowania światła.

lampy do przedpokoju

Regulowane oprawy wpuszczane pozwalają na indywidualne oświetlenie korytarza.

Jakie zalety mają lampy z diodami LED używane jako oświetlenie przedpokoju i korytarza?

Światło w przedpokoju rzadko świeci się przez długi czas, jednak nawet w takim przypadku efektywność energetyczna, a tym samym oszczędność kosztów, jaką oferują żarówki LED, stanowi ogromną zaletę. Technologia ta nadaje się ponadto optymalnie do korytarzy przechodnich, w których światło jest często włączane i wyłączane, ponieważ diody LED są bardzo odporne na przełączanie.

Przekonująca jest również jakość światła żarówek LED. W korytarzach trzeba zwracać uwagę na wysokie parametry oddawania barw, co najmniej Ra 80, tak aby podczas przygotowań do wyjścia można było sprawdzić w lustrze stan garderoby i makijażu.

oświetlenie korytarza
lampa na korytarz

Kiedy warto zamontować na korytarzu czujnik ruchu?

Czujniki ruchu oferują komfort automatycznego włączania i wyłączania oświetlenia. To czyni je interesującymi nie tylko w przypadku dużych klatek schodowych w budynkach użyteczności publicznej, ale i zwykłych domowych korytarzach, do których wchodzi się z siatkami pełnymi zakupów.

Niektóre lampy do przedpokoju i na korytarz posiadają zintegrowany czujnik ruchu. W modelach bez zintegrowanych diod LED, można zastosować żarówki ledowe. W przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych diody LED zapewniają natychmiast 100% jasności i nie potrzebują czasu na rozruch.

Aby uzyskać więcej informacji na temat lamp do przedpokoju i na korytarz lub innych zagadnień związanych z oświetleniem, wystarczy zadzwonić do naszego zespołu doradców pod numer telefonu 22 307 14 83 lub użyć formularza kontaktowego.

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 50-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Ekskluzywne rabaty tylko dla abonentów newslettera!

Zarejestruj się do newslettera i profituj!

90 Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 550 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.