Reflektorki halogenowe

Reflektory halogenowe wykorzystują ulepszoną technikę żarówki do tworzenia optymalnego oświetlenia

Technologia halogenowa umożliwia dłuższy okres użytkowania żarówek w porównaniu z tradycyjną żarówką. Powód: mieszanka gazowa w kolbie jest zmieszana z halogenami, które zapobiegają osadzaniu się atomów metalu z żarnika na kolbie i doprowadzają ten materiał z powrotem do żarnika. Tam osadzają się ponownie i tym samym wydłużają okres użytkowania żarówki. To – i jeszcze inne właściwości tej technologii – stanowią o niesamowitej atrakcyjności reflektora halogenowego, jako oświetlenia miejscowego wnętrza.

Reflektory halogenowe zapewniają indywidualne oświetlenie określonych przestrzeni lub całego wnętrza

Zależnie od tego, czy montuje się reflektor halogenowy pojedynczo czy jako oświetlenie kilkupunktowe, pozwala to na realizację różnych koncepcji oświetleniowych. Jako jednopunktowy spot znajduje on zastosowanie przy oświetleniu określonych miejsc, jako kilkupunktowy - do oświetlenia ogólnego. W obydwu przypadkach wnętrze zyskuje dzięki zaletom techniki oświetleniowej reflektora halogenowego. Chodzi tu o bardzo dobre oddawanie barw jak i nieograniczone możliwości ściemniania. To ostatnie umożliwia zasada działania podobna do żarówki. I tak w każdym wnętrzu można stworzyć oświetlenie - zależnie od określonej sytuacji i upodobań.

Reflektory halogenowe: najważniejsze jest światło!

Kategoria reflektorów halogenowych jest zdominowana przez proste i profesjonalne wzornictwo. W przypadku tych produktów chodzi bowiem o odpowiednie oświetlenie – i to powinno być zapewnione niezależnie od stylu w każdym wnętrzu. Jeżeli mianowicie jakiś produkt jest zaprojektowany w delikatnym kształcie i kolorystyce, wtedy - także z klasycznym wnętrzu - pozostaje w tle, w żaden sposób nie zakłócając ogólnego wyglądu tegoż wnętrza. Nie ma więc żadnych ograniczeń do stosowania produktów tej kategorii w każdym wnętrzu.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.