System linkowy 150 230V
h2>Systemy linkowe 230V to maksymalna uniwersalność

Systemy linkowe to zasadniczo bardzo praktyczne i uniwersalne oświetlenie. Praktyczne, ponieważ umożliwiają one indywidualną aranżację oświetlenia w większości – także architektonicznie bardzo wymagających – wnętrz. Uniwersalne, ponieważ w systemie linkowym można zamontować różne rodzaje lamp, zależnie od tego, jaka lampa jest potrzebna w danej części pokoju. Reflektory i spoty nadają się m.in. do kompletów wypoczynkowych, podczas gdy lampę wiszącą chętnie wiesza się nad stołem jadalnym. Także lampy biurowe można powiesić na lince systemu linkowego. Tym samym te systemy oświetleniowe nadają się nie tylko do mieszkań, lecz także do biur, budynków użyteczności publicznej, a przede wszystkim do sklepów lub muzeum ew. galerii. Wszędzie tam gdzie, często zmienia się sytuacja oświetleniowa, np. jeżeli trzeba przestawić eksponaty wystawowe lub trzeba wyeksponować nowy towar, systemy linkowe dobrze spełniają swoją misję. Także pomieszczenia z niskimi sufitami lub skosami dachowymi można łatwo oświetlić za pomocą lamp kompaktowych, które mocuje się na obydwu ciągach systemu linkowego.

Zalety systemu linkowego 230V

Tak jak w przypadku systemu szynowego także system linkowy jest dostępny w dwóch wariantach – 12V i 230V. Wiele systemów linkowych to systemy 12V, których napięcie wejściowe 230 V za pomocą transformatora zostaje wyregulowane do napięcia bezpiecznego 12V. W przypadku systemów linkowych 230V nie jest potrzebny transformator. Zaletą systemów 230V jest możliwość stosowania dłuższych linek, bez odczuwalnej straty napięcia. To znaczy, że systemy linkowe 230V szczególnie się nadają do większych pomieszczeń, długich korytarzy i w sumie do dłuższych odcinków. Dzięki tylko jednemu podłączeniu do prądu – jest to bardzo praktyczne przede wszystkim w starym budownictwie, gdzie często jest niewiele gniazdek – można za pomocą jednego systemu linkowego 230V bez problemu oświetlić duże przestrzenie prywatne i firmowe.

Z przyczyn technicznych kontakt telefoniczny z biurem może być utrudniony. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.