Systemy szynowe

Systemy szynowe 12V i 230V: łączenie, rozbudowa i dopasowywanie

Systemy szynowe umożliwiają dużą dowolność aranżacji oświetlenia. Nie tylko brak przyłączy do prądu czasami utrudnia pracę projektantowi światła przy adekwatnym oświetlaniu pomieszczeń. Także architektura – pomieszczenia pełne zakamarków, niskie sufity lub trudno dostępne, ciemne kąty – to zawsze stanowi wyzwanie przy projektowaniu oświetlenia. Dzięki systemowi szynowemu można rozwiązać te problemy łatwo i pięknie, ponieważ można je dowolnie łączyć i rozbudowywać. Poza tym dociera się także nawet do najbardziej ukrytych zakamarków – i to wszystko po podłączeniu do prądu w jednym miejscu. Jeżeli pokój urządza się na nowo i zmienia się sposób jego użytkowania, można kilkoma ruchami ręki przesunąć lub przenieść lampy, które były zamocowane w systemie szynowym. Systemy szynowe także najlepiej nadają się jako wyposażenie galerii lub muzeum, w których musi istnieć możliwość zmiany oświetlenia.

Systemy szynowe 230V i 12V

Systemy szynowe są dostępne w dwóch różnych typach, jeśli chodzi o napięcie prądu: 230V i 12V. Do działania systemu 12V niezbędny jest transformator w celu przekształcenia napięcia sieciowego 230 V do napięcia bezpiecznego 12 V. Systemy szynowe 230V są dostępne z szyną prądową jednotorową i szyną prądową trójtorową. Ta ostatnia umożliwia budowę kilku obwodów elektrycznych, tak że możliwe jest rożne przełączanie lamp na takiej szynie prądowej.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.