Walentynki z Lampy.pl
Z miłości do światła:
50 zł RABATU* przy minimum zakupowym 400 zł z kodem: PL19WALENTYNKI


Nastrój powie więcej niż tysiące słów. Bukiet kwiatów, czekoladki, nastrojowa muzyka - to wszystko sprawi, że serca zakochanych zaczną bić szybciej! By jednak poczuć motyle w brzuchu podczas kolacji we dwoje, potrzeba jeszcze jednej istotnej rzeczy – odpowiedniego oświetlenia.
W walentynki nie może zabraknąć nastrojowego światła, mile widziane jest więc oświetlenie z możliwością ściemniania oraz świece.

Romantyczne światło gwarantuje wyjątkową randkę. Romantyczny wyjazd we dwoje to jedna z możliwości spędzenia walentynek. Jednak idealne walentynki można spędzić również z ukochaną osobą w zaciszu własnego wnętrza. Zwłaszcza gdy za pomocą odpowiedniego oświetlenia możemy sprawić, iż salon stanie się najbardziej romantycznym miejscem na świecie!

Jak to możliwe? To bardzo proste – w inscenizacji świetlnej warto wykorzystać taśmy LED, które montowane bezpośrednio do mebli stworzą niezapomniany efekt świetlny w pomieszczeniu. Oczywiście nie można zapomnieć o lampach stojących i stołowych z możliwością ściemniania, przygaszone światło w połączeniu z ulubioną muzyką w tle będzie stanowiło idealny duet podczas wieczoru we dwoje. Jednym słowem – perfekcyjne walentynki ze stylem!

Kolacja dla zakochanych – pełna blasku. Prawda stara jak świat - przez żołądek do serca - znajduje swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Dlatego w tak wyjątkowy dzień jak walentynki nie może zabraknąć uroczystej kolacji przy świecach, które są nieodzownym elementem romantycznego wieczoru we dwoje. Lampa wisząca nas stołem doda tej wyjątkowej chwili dodatkowego uroku, przecież nic nie działa tak na klimat jak piękne wnętrze. Nad stołem warto więc umieścić lampę wiszącą z regulacją wysokości i możliwością ściemniania, która będzie idealna na każdą okazję bez względu na okoliczność.

Dla wielbicieli pompatycznego oświetlenia proponujemy wybór żyrandola nad stołem podczas romantycznej randki, z pewnością każda kobieta poczuje się w takim wnętrzu jak księżniczka.

Romantyczne gniazdko w idealnym świetle. Miłość wisi w powietrzu - jest to szczególnie prawdziwe stwierdzenie w walentynki. By ten wieczór móc długo wspominać z sentymentem należy pomyśleć również o aranżacji świetlnej w sypialni. Nastrojowe oświetlenie to podstawa! Dlatego w ten wyjątkowy dzień warto szczególnym uznaniem obdarzyć oświetlenie z możliwością zmiany barwy, oświetlenie strefowe, lampy z efektem gwieździstego nieba lub zdecydować się na wybór inteligentnej technologii oświetleniowej – oświetlenie smart stawia przed nami wiele możliwości w zakresie dostosowania efektów świetlnych według własnych potrzeb i indywidualnych upodobań. Z takim światłem nie tylko walentynkowy wieczór będzie idealny!

*Warunki promocji:
oferta ważna od 04 do 14 lutego 2019 na wszystkie produkty przy minimum zakupowym 400 zł. Z promocji wykluczone są poniższe marki: Artemide, Flos, Masiero, Escale, Awox, Abus, Eve, Nanoleaf, Sengled, Schellenberg,Blaupunkt, Philips Hue, kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl, wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego, oferta ważna wyłącznie na terenie Polski, jedna osoba może zrealizować wyłącznie jeden kupon rabatowy przy jednym zamówieniu, rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury, oferta nie łączy się z innymi promocjami.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.