Żyrandole designerskie

Żyrandole designerskie

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie jest z pewnością Wenecja, będąca obowiązkowym punktem każdej wycieczki do Włoch. Zdecydowanie mniej znana jest z kolei mała wyspa nieopodal „Miasta na wodzie” – Murano. Tam od stuleci produkuje się szlachetne szkło Murano, które do chwili obecnej stanowi podstawę wielu najbardziej dekoracyjnych i stylowych szklanych żyrandoli, zapewniając im niepowtarzalny blask – doceniany przez władców i możnych. Co jednak ważne, składnik ten dziś nie musi być wyznacznikiem „jakości” żyrandola – jest nim bowiem pomysł i realizacja twórców, którzy prześcigają się w tworzeniu coraz to śmielszych i ciekawszych kompozycji.

H2: Żyrandole designerskie: wyraz niepowtarzalności i elegancji

Żyrandole designerskie i stylowe muszą spełniać najbardziej wyrafinowane wymagania kupujących. Niektóre z nich są po prostu ekstrawaganckimi i unikatowymi egzemplarzami, stworzonymi według indywidualnych życzeń bogatych odbiorców. Często też ich cechy praktyczne nie są najważniejsze – bardziej liczy się bowiem możliwość podkreślenia własnej indywidualności i wywołanie efektu „wow” wśród gości.

Żyrandole designerskie – eleganckie, okazałe, purystyczne

Okazałe stylowe żyrandole stanowią prawdziwą doskonałość także w raczej purystycznym otoczeniu, w którym stają się elementami wyjątkowo atrakcyjnymi optycznie. Również odwrotnie – istnieją nadzwyczaj purystyczne żyrandole designerskie, których w ogólne nie można zidentyfikować jako przedstawicieli tej grupy. Jednak puryzm formy wcale nie oznacza, że w przypadku takiego żyrandola trzeba zrezygnować z wygiętych kształtów lub wiszących ozdób. Zwłaszcza nowoczesne technologie oświetleniowe jak LED (dioda świecąca) zapewniają obecnym designerom podczas projektowania żyrandoli bardzo dużą swobodę wzornictwa. Dzięki kompaktowej budowie diod świetlnych możliwe są bowiem niezwykle ciekawe i wcześniej niespotykane rozwiązania.

Żyrandole szklane

Mówiąc o designerskich żyrandolach, warto też wspomnieć o klasyce gatunku, jaką jest żyrandol szklany. Mimo że raczej nie kojarzy się on z „przepychem” czy „ekstrawagancją”, to współcześni projektanci potrafią sprawić, że oświetlenie tego typu będzie naprawdę stylowe – i to przez duże „S”! Szklany żyrandol to propozycja, która sprawdzi się we wnętrzu w każdym stylu. Jeśli zatem szukają Państwo aranżacyjnego pewniaka – warto celować w szklane żyrandole!

Czy aby kupić naprawdę designerski i stylowy żyrandol trzeba jechać do Włoch, Francji czy Ameryki? Zdecydowanie nie! Dziś dzięki profesjonalnym sklepom – takim jak Lampy.pl – kupić je można także w Polsce! Zapraszamy do sprawdzenia już dziś, co mamy do zaoferowania!

  • 1.200.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł Rabatu

* kod rabatowy jest ważny przez 21 dni od daty jego otrzymania | obowiązuje minimum zakupowe 300 zł | kod rabatowy do wykorzystania wyłącznie w sklepie internetowym Lampy.pl | wartość rabatu zostanie automatycznie odjęta od łącznej kwoty zamówienia po wpisaniu kodu rabatowego | oferta ważna wyłącznie na terenie Polski | kupon jest jednorazowego użytku | rabat nie podlega późniejszemu odliczeniu od faktury | oferta nie łączy się z innymi promocjami.