Żyrandole kryształowe

Szlachetna i okazała ozdoba - żyrandol kryształowy

Żyrandole nadają szczególny i niepowtarzalny urok nie tylko pałacom, dworkom i salom balowym, ale obecnie także – coraz częściej – przestrzeniom prywatnym, uszlachetniając przy tym wygląd wnętrza i podkreślając indywidualność właściciela. Żyrandole kryształowe, nazywane pierwotnie kandelabrami, są symbolem luksusu i ekstrawagancji, urzekają indywidualnymi i mistrzowsko dopracowanymi detalami, które można coraz to na nowo odkrywać i podziwiać. Ekskluzywne żyrandole kryształowe zachwycają i oczarowują już od dawna, a obecnie są ciągle poszukiwane i modne, ponieważ potrafią przemienić każde wnętrze w coś szczególnego i nadzwyczajnego.

Żyrandol kryształowy - niepowtarzalna gra świateł

Dzięki wielu źródłom światła i stosowaniu elementów załamujących światło, takich jak kamienie szlachetne, szkło lub tworzywo sztuczne, żyrandole kryształowe tworzą szczególne refleksy, które są wzmacniane także naturalnym światłem, co nadaje pomieszczeniu szczególny urok. Obrobiony kryształ, który pierwotnie w języku greckim znaczył lód, nadaje żyrandolom szczególną jasność oraz zachwyca doskonałością i blaskiem, tworzącymi ponadczasową elegancję.

Żyrandole kryształowe - od klasycznej elegancji do nowoczesnej przejrzystości

Oferta obejmuje zarówno tradycyjne żyrandole kryształowe z filigranowymi wygiętymi i fantazyjnymi elementami tworzącymi bogaty i znamienity wystrój, jak również nowoczesne żyrandole z nowatorskimi pomysłami designerów, o wyglądzie purystycznym. Wspólne dla wszystkich typów jest uwielbienie detali, widoczne przede wszystkim w pracochłonnej i mistrzowsko wykonanej obróbce kryształowych elementów. Niepowtarzalność żyrandoli stwarza niezrównaną atmosferę i sprawia, że są czymś właściwym dla każdego gustu.

Żyrandole kryształowe – to wyraz luksusu i ekstrawagancji

Żyrandol kryształowy to coś więcej niż źródło światła. Jego kryształy załamują światło po tysiąckroć i dzięki temu niepowtarzalnemu rozpraszaniu światła nadają każdemu wnętrzu tak ekskluzywny wygląd, że nie wymaga żadnego innego źródła światła. Żyrandol kryształowy nie musi mieć bezwarunkowo kształtu klasycznego żyrandola. Także w nowoczesnym wzornictwie kryształy mają swoje miejsce, ponieważ ten materiał najwyższej jakości tworzy bardzo nastrojowe światło. Niezależnie – klasyczne czy nowoczesne, żyrandole kryształowe zapewniają zawsze powiew luksusu i ekstrawagancji. W naszym sklepie z znajdą Państwo wiele wariantów kryształowych żyrandoli. Powodzenia podczas szperania u nas.

Drodzy Klienci, w tym tygodniu czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może się wydłużyć. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Prosimy o wysyłanie zapytań poprzez nasz  formularz kontaktowy .

22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.