Żyrandole styl dworkowy/rustykalny

Żyrandole w stylu rustykalnym i dworkowym

Piękny żyrandol na pewno wzbudzi zainteresowanie gości. Obojętnie, czy jest to prosty kilkupunktowy żyrandol czy migoczący żyrandol kryształowy, tworzy on w każdym pomieszczeniu niezwykły, szlachetny nastrój. Warto przy tym pamiętać, że żyrandole niekoniecznie muszą być leciwe. Nowocześni designerzy odkryli bowiem na nowo żyrandole ze względu na ich fantazyjne oświetlenie.

Żyrandol – to uosobienie luksusu i ekstrawagancji

Żyrandol, zwany także kandelabrem, jest szczególną formą lampy wiszącej lub wahadłowej, która wyróżnia się wielopunktowym oświetleniem i nierzadko bogatymi zdobieniami wykonanymi z kamieni szlachetnych czy też szkła kryształowego. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu każdy żyrandol – także wyłączony – jest obiektem przyciągającym wzrok i będącym ważnym elementem dekoracyjnym. Nie dziwi więc, że najpiękniejsze żyrandole są synonimem luksusu i statusu właściciela.

Szczególne żyrandole: w stylu dworkowym i rustykalnym

Długa historia żyrandoli pozwoliła na powstanie wielu różnych stylów, do których nawiązują obecne modele. Do najpopularniejszych należą z pewnością żyrandole kryształowe, w stylu florentyńskim lub w stylu dworkowym, które najczęściej wyróżniają się też rustykalnym charakterem. Warto dodać, że wiele osób szczególnie upodobało sobie ten ostatni typ kandelabrów. Żyrandole rustykalne i dworkowe charakteryzują się bowiem klasyczną i jednocześnie nieprzesadzoną formą, dzięki czemu sprawdzą się w bardzo wielu aranżacjach. Co ważne, nie wzbudzają one odczucia przepychu i bogactwa, wprowadzają za to ciepłą i rodzinną atmosferę. Czyli taką, na jakiej najczęściej zależy domownikom!

Żyrandole styl prowansalski – propozycja dla wymagających!

Jeśli szukają Państwo innych ciekawych kandelabrów, to z pewnością zainteresują Państwa żyrandole prowansalskie. Są one doskonałym uzupełnieniem wnętrz zaaranżowanych w tym właśnie stylu. Jak wygląda żyrandol w stylu prowansalskim? Jego design oparty jest rzecz jasna na bieli i elementach metalowych, z kolei całość formy nawiązuje do motywów roślinnych i charakteryzuje się lekkością i niewielką ilością zdobień. A gdzie kupić żyrandole w stylu prowansalskim – lub inne, które Państwu się podobają? Z pewnością warto poszukać w naszym sklepie! Gwarantujemy, że każdy znajdzie w nim dokładnie to, czego potrzebuje!

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 30-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 500 zł
22 307 14 83

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.