Żyrandole styl florentyński

Żyrandole w stylu florentyńskim - to jednocześnie źródło światła i dzieło sztuki

Często łączy się z żyrandolami duże, bogate sale i pałace, w których byli koronowani królowie i cesarze oraz gdzie wyśmienite towarzystwo zbierało się na balach. Ale takie wspaniałe oświetlenie coraz częściej wchodzi także do prywatnych przestrzeni. Te duże wielopunktowe i okazałe żyrandole, zwane także kandelabrami, były i są uosobieniem luksusu i ekstrawagancji.

Żyrandole z długą tradycją

Żyrandol jako specjalna forma lampy sufitowej wyróżnia się wieloma źródłami światła i elementami służącymi załamywaniu światła, jak np. luksfery lub elementy z tworzywa sztucznego. Także nie włączony żyrandol jest imponującym obiektem przyciągającym wzrok. Obecnie istnieją nie tylko takie żyrandole, które są wzorowane na królewskich kandelabrach, lecz także żyrandole designerskie, które cieszą nowoczesne serce purysty albo żyrandole w stylu florentyńskim, które charakteryzują fantazyjne kwieciste elementy.

Żyrandol w stylu florentyńskim jako żyrandol o specjalnym kształcie

Znakiem firmowym żyrandoli w stylu florentyńskim są elementy przyrodnicze. Małe, często także kolorowe kwiaty otaczają żarówki, elementy podobne do liści oplatają niczym pędy ramiona żyrandola i sprawiają, że żyrandol w stylu florentyńskim wydaje się być naturalną rośliną. Delikatne wygięte ramiona żyrandola wyglądają niczym gałęzie drzewa lub krzewu. Z żyrandolem w stylu florentyńskim wnoszą Państwo do wnętrza fantazyjne kwiaty oraz ekstrawaganckie źródło światła.

  • 750.000 produktów w magazynie
  • 60-dniowy termin zwrotu towaru
  • dostawa gratis od 300 zł
22 307 14 83 Usługa

poniedziałek - czwartek
od 08:00 do 18:00

piątek
od 08:00 do 17:00

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.03.2021.