Żyrandole

Stylowe żyrandole i kandelabry w sklepie lampy.pl

Żyrandole, które dawniej nazywano kandelabrami czy po prostu świecznikami, wnoszą blask, romantyzm i urok zarówno do wyrafinowanych sal, jak i wymagających prywatnych salonów czy sypialni. Wbrew pozorom, obecnie wcale nie są one formą przestarzałą czy też zbyt drogą, by skorzystać z nich mogła przeciętna osoba.

Żyrandole – co warto o nich wiedzieć?

Żyrandol, czyli wiszący pod sufitem element oświetleniowy, wykorzystuje najczęściej wiele źródeł światła – kiedyś świec, później zwykłych żarówek, a obecnie także świetlówek czy LED-ów. Bardzo często jest on także wyposażony w dodatkowe elementy służące do załamywania światła – kryształowe szkło, kamienie szlachetne czy też błyszczące tworzywa sztuczne. Rozwiązanie takie sprawia, że żyrandole mienią się refleksami światła, co w połączeniu z ich na ogół rozbudowaną formą daje efekt odświętności i elegancji. Warto jednak dodać, że obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne żyrandole, których minimalistyczna forma doskonale sprawdzi się także we współczesnych aranżacjach.

Żyrandole i kandelabry – co i gdzie warto kupić?

Jeśli zależy nam na pięknym i ciekawym salonie, to z pewnością warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego żyrandola. Dużą liczbę produktów tego typu dostać można z kolei w naszym sklepie – są to m.in.

  • tanie, proste, nowoczesne żyrandole,
  • tradycyjne żyrandole w stylu dworkowym lub żyrandole rustykalne,
  • wyróżniające się kwiatowymi wzorami żyrandole w stylu florentyńskim,
  • żyrandole designerskie – kryształowe i stylowe.

Na koniec warto też dodać, że wybierając żyrandol koniecznie trzeba dopasować go do reszty wyposażenia wnętrza oraz ewentualnych innych źródeł światła. Pozwoli to uzyskać idealny efekt kompozycyjny!

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17

Otrzymaj 40 zł rabatu

i wiele innych korzyści!

40 zł RABATU

*Kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie powyżej 300 zł. Kod może zostać wykorzystany tylko jednorazowo. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, nie ma możliwości późniejszego odjęcia kwoty od rachunku. Oferta ważna do 31.12.2019.