Skrzynki na listy

Skrzynki na listy są wizytówką domu

Skrzynki na listy są elementem wyposażenia ogrodu lub fasady i nie można nie doceniać ich znaczenia. Są one nie tylko pojemnikiem na korespondencję, lecz także dowodem osobistego gustu i wyrazem osobowości właścicieli. Można sobie wyobrazić, co gość lub przechodzień myśli na widok zardzewiałej i może jeszcze prowizorycznie przymocowanej blaszanej skrzynki. Odpowiednio pozytywne wrażenie robi starannie wyszukana skrzynka pocztowa, która nie tylko przyjmuje pocztę, lecz także pasuje do Państwa domu pod względem dekoracyjnym.

Szczególnie popularne są skrzynki na listy ze stali szlachetnej. Skrzynka taka ma wiele zalet. Ze względu na szlachetny materiał jest niezwykle dekoracyjna a jednocześnie niemal niezniszczalna, ponieważ stal szlachetna nie rdzewieje i łatwo ją czyścić. Skrzynka na listy ze stali szlachetnej robi więc nie tylko dobre wrażenie, lecz także przez wiele lat sprawia posiadaczowi radość, gdyż jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i pozostaje elegancką na przekór wszystkim przeciwnościom klimatycznym.

W zależności od upodobań i posiadanego miejsca, wybierać można między skrzynką na listy wolnostojącą, a skrzynką do montażu ściennego. Wolnostojące nie są montowane na fasadzie domu, lecz można je swobodnie umieszczać przy drodze i bramie.

  • 540.000 produktów w magazynie
  • dogodne metody płatności
  • dostawa gratis od 700 zł

pon. - czw. 8 - 18
pt. 8 -17