Dane firmy

Lampenwelt GmbH

Seelbüde 13
36110 Schlitz
Niemcy

Telefon: +48 22 307 14 83

E-mail: info@lampy.pl

 

Spółka z o.o. z siedzibą w Schlitz zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Gießen (Niemcy) pod numerem HRB 8407

 

Zarządzający przedsiębiorstwem: Vanessa Stützle, Ales Drabek

NIP: DE 815 559 897

Kapitał zakładowy wynosi: 35.000 Euro

 

Osoba odpowiedzialna za treść strony internetowej zgodnie z § 6 umowy państwowej o usługach medialnych:

Zarządzający przedsiębiorstwem: Vanessa Stützle, Ales Drabek

 

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu: +48 22 307 14 83 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

Rejestr fundacji ds. złomu elektrycznego - numer rejestracyjny: E0019377W BDO: 539277

 

 

Vanessa Stützle (CEO), Ales Drabek (CIO)Vanessa Stützle (CEO), Ales Drabek (CIO)
Vanessa Stützle (CEO), Ales Drabek (CIO)

 

Prawa autorskie

Strona internetowa jako całość, jak i jej części składowe, takie jak np. zamieszczone na niej teksty, fotografie, podlegają ochronie praw autorskich i innych praw pokrewnych przysługujących Spółce Lampenwelt. Zakazane jest kopiowanie, przetwarzanie, modyfikowanie i rozpowszechniana strony internetowej w całości lub w części bez pisemnej zgody Spółki Lampenwelt, w jakiejkolwiek formie, w szczególności w formie druku, elektronicznej czy w formie innych nośników.

 

Zakres odpowiedzialności

Spółka Lampenwelt dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na stronie internetowej były poprawne i kompletne. Firma nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji umieszczonych na tej stronie oraz nie odpowiada także za jakiekolwiek szkody poniesione w wyniku nieprawidłowego działania strony internetowej z wyjątkiem szkód na osobie.

 

Informacja dotycząca oznaczeń zdjęć

Wszystkie zdjęcia z materiałów stockowych użyte na stronie podlegają zasadom praw autorskich Shutterstock, iStock, Adobe Stock, unsplash. Wykorzystanie materiałów zdjęciowych jest zgodne z warunkami użytkowania indywidualnie ustalonymi i opublikowanymi przez agencje fotograficzne.

 

Rozstrzyganie sporów

Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć zadowalające rozwiązanie i dojść do porozumienia z klientem. W przypadku pytań i niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie 22 307 14 83. Komisja Europejska uruchomiła unijną platformę internetową ODR (online dispute resolution), służącą pozasądowemu rozwiązywaniu sporów dotyczących zakupów przez internet. Platforma jest dostępna pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

Informacje dotyczą również:

Przekreślone ceny RRP (Recommended Retail Price) odpowiadają sugerowanym przez producenta cenom detalicznym produktu.
Ceny zawierają 23 % podatku VAT. Do ceny należy doliczyć koszty dostawy.

© 2023 Lampenwelt GmbH