Tylko

11% RABATU od 499 zł & 14% RABATU od 799 zł

Do -60% na lampy wewnętrzne i zewnętrzne

Metody płatności 


Bezpieczne i wygodne metody płatności

Tradycyjny przelew - płatność z góry 
 

Klasyczna metoda płatności: prosto i bezpiecznie. Zamówione artykuły zostaną zarezerwowane na okres czternastu dni. Kwotę należy przelać na konto Lampenwelt GmbH. Dane bankowe można znaleźć w potwierdzeniu zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty, zamówienie zostanie bezzwłocznie wysłane (w przypadku artykułów znajdujących się na magazynie). Jeżeli w ciągu czternastu dni nie zostanie dokonana płatność, rezerwacja towaru zostanie anulowana, a zamówienie automatycznie anulowane.

 

   

BLIK - płatność mobilna

 

BLIK to system płatności mobilnych służący do realizowania transakcji za pomocą telefonu w ramach aplikacji bankowej. Zarówno usługa płatności BLIK, jak i sama aplikacja bankowa, mają szereg niezbędnych zabezpieczeń. Podczas zakupów należy wybrać płatność BLIK, następnie wyświetlić kod BLIK w swojej aplikacji mobilnej. Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który można znaleźć w aplikacji swojego banku. Ważny jest przez 2 minuty. Po upływie tego czasu, można wygenerować nowy kod. W celu realizacji płatności należy wpisać kod na stronie płatności w sklepie, następnie potwierdzić transakcję PIN-em w aplikacji banku. 

Karta kredytowa / debetowa
 
   
 

Wygodna i sprawdzona metoda płatności polegająca na pobraniu pieniędzy z karty kredytowej (VISA, MasterCard). Podają Państwo numer karty kredytowej, datę ważności i kod autoryzacyjny. Dane te nie są zapisywane przez Sklep internetowy, tylko bezpośrednio przekazywane do BS PAYONE GmbH za pomocą 128-bitowego protokołu SSL. Karta kredytowa musi być zarejestrowana przez bank, który wystawił kartę kredytową, do procesu uwierzytelnienia klienta, poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizacje płatnicze Visa (Verified by Visa) oraz MasterCard (MasterCard SecureCode). Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Państwa numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token). Jeśli tożsamość zostanie potwierdzona, wówczas następuje rezerwacja należnej kwoty na karcie kredytowej. Obciążenie karty kredytowej następuje z powodów technicznych bezpośrednio po wysłaniu zamówienia. Kilka minut później możemy opracować Państwa zamówienie.

Ta prosta i szybka metoda płatności jest dla Państwa bezpłatna.

Możliwa jest również płatność kartą debetową (Maestro). Po podaniu danych kwota rachunku zostanie odciągnięta z Państwa konta. Płatność kartą debetową jest bezpłatna tak samo jak w przypadku płatności kartą kredytową.

Paypal

Płatność w systemie Paypal jest szybka, prosta i bezpieczna. Wybierz metodę płatności Paypal podczas procesu zamówienia. Następnie zaloguj się za pomocą adresu e-mail i hasła dostępu do systemu Paypal w osobistym koncie i potwierdź kwotę zamówienia. Tutaj sprawdzasz dane adresowe. Po zakończeniu sprawdzasz i potwierdzasz zamówienie na naszej stronie. Bezpośrednio po tym Paypal przesyła nam potwierdzenie wpłaty, dzięki któremu Twoje zamówienie zostanie bezzwłocznie opracowane.

Nie posiadasz jeszcze konta Paypal? Wystarczy kilka kliknięć aby zarejestrować się w systemie Paypal. Płatność w systemie Paypal jest dla Państwa bezpłatna.

Apple Pay

Płatność Apple Pay - bezpieczne i wygodne rozwiązanie płatności mobilnych, które zapewnia sprawne i bezproblemowe zakupy dla użytkowników Apple.

Po dodaniu karty kredytowej lub debetowej do aplikacji Wallet można zacząć korzystać z tej metody płatności w sklepach internetowych, które akceptują Apple Pay. 

Aby sfinalizować transakcję w Lampy.pl za pomocą Apple Pay, wystarczy wybrać Apple Pay w koszyku jako metodę płatności i złożyć zamówienie, klikając przycisk Apple Pay na stronie potwierdzenia zamówienia. Następnie należy wprowadzić kod dostępu lub użyć Face ID w celu autoryzacji transakcji, bez konieczności ponownego wprowadzania danych karty.

Płatność za pobraniem
 

Płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową ( opłata pobraniowa wynosi 8 zł ) jest uiszczana kurierowi DPD w chwili doręczenia przesyłki;

Metoda płatności "Płatność za pobraniem" możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Polski do kwoty 5.000 zł. Płatność przy odbiorze jest niemożliwa w przypadku artykułów o dużych gabarytach.

Przelewy24

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, klient zostaje automatycznie przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Wybierając Przelewy24 klient ma możliwość wyboru kilku opcji płatności: przelewy online, BLIK, płatność ratalna

Nie znalazłeś odpowiedzi?


Masz pytanie odnośnie metod płatności lub faktury?

Więcej informacji na ten i inne tematy znajduje się w pomocy - FAQ.